חדשות רמת גן-גבעתיים

שעת הכושר של מועדון "וויב"

חדשות רמת גן-גבעתיים7 במרץ 2019    דקה אחת
0

העירייה הודיעה על הצטרפותה לבקשה לביטול צו הסגירה למועדון הכושר, אף שהיא עצמה פעלה לסגירתו מפני שהחל לפעול ללא רישיון

שעת הכושר של מועדון "וויב"
מועדון "וויב". "אנחנו מצפים שצו הסגירה יוסר" ׀ צילום: אתר "וויב"

צו סגירה שהוציא בית המשפט למכון הכושר "וייב" במתחם אולמי בונטון (אואזיס) ברחוב הרצל ברמת גן, עורר סערה בקרב המנויים ובמערכת הפוליטית. העירייה הודיעה על הצטרפותה לבקשה לביטול צו הסגירה לצורך מתן ארכה להוצאת רישיון עסק.
במכון "וייב", המשתרע על שטח של כ-2,000 מ"ר, רשומים אלפי מנויים המשלמים 99 שקל לחודש בלבד, בנוסף לדמי הרשמה בסך 148 שקל. במכון, שהחל לפעול לפני כשנה וחצי, הושקעו מיליוני שקלים, אבל בשל הצורך לשנות ייעוד למתחם ואי-קבלת רישיון עסק, פתחה נגדו העירייה בהליכים משפטיים, שהביאו להוצאת צו הסגירה לפעילות במקום.
"אנחנו מצפים שצו הסגירה יוסר. לא ניתן למתחרים לנצח", אמר מנהל המכון נהוראי שמואל. "הגשנו את הבקשה לקבלת רישיון עסק, אבל שכן הגיש ערעור על ההחלטה. אם המכון ייסגר – כולם יפסידו".
חבר מועצת העירייה אביהוא בן משה, שבקדנציה הקודמת כסגן ראש עירייה היה ממונה על רישוי עסקים, טען שהעירייה הייתה צריכה לבקש מבית המשפט לאפשר מתן ארכה של חצי שנה למכון לצורך הוצאת רישיון העסק. "ראש העירייה היה צריך ללכת לבית המשפט ולבקש את הארכה. אלפי רמת גנים נהנים מהמכון האיכותי והזול", הוסיף.
ראש העירייה כרמל שאמה הכהן דחה את טענותיו: "העירייה תמכה ותומכת בפתיחת מכון הכושר. האינטרס של העיר הוא שמכון הכושר ימשיך לפעול לטובת המתאמנים, יחייה את מתחם אואזיס ומרכז העיר הסובלים מתדמית אפורה ורדומה, וימשיך להניב הכנסות ארנונה נאות לקופת העיר. סגירת המכון היא לא רק הענשת הפעילים, אלא גם הענשת העיר ואלפי המנויים". הוא הודיע שהעירייה תצטרף לבקשה לאפשר את הפעלת המכון על-תנאי לצורך השגת כל האישורים, אך עם זאת, הבהיר שיש להטיל קנס כספי כבד על המפעילים בשל הפעלתו ללא רישיון.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

שי מקלעי

מנהל בית הספר התיכון קלעי בגבעתיים, ד"ר אבי בנבנישתי יחד עם מנהל המחלקה החברתית בבית הספר וועד ההורים בראשות שרון...

חדשות רמת גן-גבעתיים5 באפריל 2020    דקה אחת
0

התראה לפני עתירה לבג"ץ

בעקבות ההפרות הבוטות של הנחיות משרד הבריאות והממשלה בעיר בני ברק ונוכח הגידול בחולי קורונה בבני ברק והסמיכות לרמת גן...

חדשות רמת גן-גבעתיים1 באפריל 2020    3 דקות

כתיבת תגובה