חדשות רמת גן-גבעתיים

מתלוננים פחות

חדשות רמת גן-גבעתיים21 בפברואר 2019    דקה אחת
0

ירידה של 45% בתלונות התושבים על מפגעי ניקיון ברמת גן • ראש העירייה כרמל שאמה הכהן: "המשוב מהציבור הוא הכי חשוב. כאשר התושבים יותר מרוצים, זה מעיד שיש פירות להשקעה הרבה שלנו"

מתלוננים פחות
ראש העירייה ׀ צילום: באדיבות העירייה

ירידה חדה של כ-45% נרשמה בחודשים דצמבר-ינואר במספר תלונות התושבים על מפגעי ניקיון ברמת גן – כך עולה מסיכום נתוני המוקד העירוני.
במהלך דצמבר 2018 מספר תלונות התושבים בנושא ניקיון עמד על 634 פניות, ובחודש ינואר 2019 ירדו הפניות ל-557. מדובר בירידה משמעותית של 45% בהשוואה לאוקטובר 2018, כאשר אז עמד מספר הפניות והתלונות על 1,003.
פניות התושבים למוקד העירוני בתקופה שנבדקה היו בעיקר על אי-ניקוי רחוב או מדרכה, זריקת פסולת מחוץ לפחי האשפה, מפגעים במקומות ציבוריים, פינוי גזם וגרוטאות ומפגעי צואת כלבים.
במוקד העירוני ציינו כי כלל המדדים הציגו מגמת ירידה ברורה המבטאת את תחושת תושבי העיר. כך למשל, בינואר התקבלו 225 פניות על אי-ניקוי רחוב או מדרכה, לעומת 405 פניות באוקטובר.
כמות הפניות בחודש שעבר בנושא פינוי גזם עמדה על 110, לעומת 202 באוקטובר. ירידה משמעותית נוספת נרשמה בכמות הפניות בנושא פינוי גרוטאות, לאחר שבחודש ינואר התקבלו 112 פניות בלבד, לעומת 267 פניות באוקטובר – ירידה של 58%.
ראש העירייה כרמל שאמה הכהן ערך השבוע סיור במוקד העירוני, כדי לעקוב מקרוב אחר הנתונים, וביקש כי מדי חודש יוצגו בפניו הנתונים.
שאמה הכהן הודיע על הענקת תמריץ לתחנת הניקיון שבה יחול השיפור הרב ביותר. "אנו פועלים רבות לשיפור המרחב הציבורי ואיכות החיים בעיר ובשכונות, בעיקר באמצעות פיקוח אמיתי ללא פשרות על חברות הניקיון ועל העובדים ובמנהיגות ומעורבות של כולנו, עד רמת השערה של המטאטא, ביחד עם שינויים פרסונליים וניהוליים במערך הניקיון והיחס האישי לכל עובד ועובד", ציין שאמה הכהן. "הכי חשוב זה המשוב מהציבור. כאשר התושבים יותר מרוצים, זה מעיד שיש פירות להשקעה הרבה שלנו".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

אנשים למען הקהילה

מאות מתנדבים הגיעו לתיאטרון היהלום ברמת גן, לערב הוקרה למתנדבי ועובדי יחידת ההתנדבות העירונית. במהלך האירוע הוענק לראש עיריית רמת...

חדשות רמת גן-גבעתיים10 באוקטובר 2019    דקה אחת
0

סניף נוסף לכנפיים של קרמבו

תנועת כנפיים של קרמבו מרחיבה את פעילותה ופותחת סניף שלישי ברמת גן, הפעם במרכז העיר. לפתיחת הסניף שותפים מחזיק תיק...

חדשות רמת גן-גבעתיים10 באוקטובר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה