חדשות רמת גן-גבעתיים

הגאווה של רמת גן

חדשות רמת גן-גבעתיים14 בפברואר 2019    2 דקות
1

קובי מרימי, שגדל ברמת גן, מבטיח לייצג אותנו בכבוד באירוויזיון • ראש העירייה, כרמל שאמה הכהן, הקים חמ"ל מיוחד בלשכתו, שהמריץ את התושבים להצביע עבור מרימי: "המשפחה מושרשת ברמת גן. אחותו הייתה פעילה במטה שלי בבחירות לעירייה"

הגאווה של רמת גן
מרימי. סבא שלו היה זמר חאפלות ׀ צילום: מתוך ההודעה של העירייה

"אני בהלם", הודה קובי מרימי, שגדל ברמת גן, לאחר זכייתו המדהימה ב"כוכב הבא" של קשת, שהעניקה לו את הכרטיס לייצג את ישראל באירוויזיון, שיתקיים בגני התערוכה בתל אביב. "אעשה הכל כדי להביא הרבה כבוד למדינה", הוא הוסיף לאחר זכייתו הדרמטית.
זכייתה של נטע ברזילי באירוויזיון שהתקיים אשתקד בליסבון העניקה לישראל את האירוח וגם את ההעפלה האוטומטית לשלב הגמר, שיתקיים ב-18 במאי בגני התערוכה בתל אביב.
מרימי עשה כברת דרך מרשימה בדרך לזכייתו הגדולה ב"כוכב נולד". הוא גבר בתחרות הגמר הדרמטית על מאיה בוסקילה, שפיטה וכתריה פאוץ'.
מי שהגיעו לעזרתו היו רבים מהרמת גנים. ראש העירייה כרמל שאמה הכהן הקים חמ"ל מיוחד בלשכתו, שכלל חברי מועצה, ושריכז את נושא המרצת התושבים להצביע עבור מרימי. לתושבים נשלחו מסרונים, והם נקראו להצביע עבור מרימי.
"אני מכיר את משפחת מרימי הרבה שנים. סבא שלו, יעקב מרימי, היה זמר עיראקי בחאפלות ואירועים. הוא שר בבר מצווה שלי ואי אפשר לשכוח את זה", סיפר שאמה הכהן. "המשפחה מאוד טובה ומושרשת ברמת גן. אחותו גם הייתה פעילה במטה שלי בבחירות לעירייה".
כוכבת נוספת שהגיעה לגמר "הכוכב נולד" היא כתריה פאוץ', שגדלה בקהילת העבריים בדימונה ומתגוררת כיום בדירה שכורה ברמת גן. לאחר הכרזת תוצאות ההצבעה היא מיהרה לברך את הזוכה הגדול ולפרגן לו.
לא רק ברמת גן חגגו את זכייתו של מרימי. בתל אביב, שבה מתגורר כיום מרימי ואשר מארחת את האירוויזיון, הואר בניין העירייה בכיתוב "GOOD LUCK KOBI" ובדגלה של מדינת ישראל.
משפחתו של מרימי מתגוררת במרכז רמת גן, ובבעלותה צרכניה בכפר אז"ר. מרימי עצמו למד בתיכון אהל שם במגמת התיאטרון ולא פנה אז לתחום המוזיקה.

למד באהל שם

"הוא היה בתיאטרון ולא היה שייך למוזיקה", סיפר מנהלת להקת הזמר באהל שם, עזרא נוריאל. מרימי, שלמד באהל שם בתקופתו של המשנה לראש העירייה אדם קניגסברגר, המשיך במסלול של משחק, ולמד בהמשך בבית הספר למשחק ניסן נתיב. עם קול חודר לנשמה וכישרון ענק במשחק, הוא קפץ למים הקרים של "כוכב נולד" ללא ניסיון כזמר, והוכיח בזכייתו המרגשת שהשמיים הם הגבול.

רמת גן זכתה בדאבל

הזכייה של מרימי בתחרות הפכה לשיחת היום ברשתות החברתיות. רבים פנטזו על כך שמרימי יעשה לרמת גן את מה שנטע ברזילי עשתה להוד השרון. "אנחנו מחכים ומאמינים שהוא יצליח", אמר שלו גולן, תושב העיר, שכבר מתכנן חגיגה גדולה ביום של האירוויזיון. "נשב כל המשפחה מול הטלוויזיה, נקנה פיצוחים כמו בימים היפים של מכבי באליפות אירופה, ואם בעזרת השם קובי יזכה נלך לחגוג בכיכר אורדע. קדימה, קובי, תעשה לנו כבוד".
"תודה קובי על הביצועים ותודה לתושבים על ההתייגסות", סיכם שאמה הכהן. "רמת גן זכתה ביום שלישי בדאבל – מקום ראשון במדד איכות החיים של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה וזכייתו של קובי".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

מלחמת המים עולה שלב

התוכנית של רשות המים לאחד את תאגידי המים של רמת גן, גבעתיים ובני ברק, מעוררת התנגדויות, ותוכרע בבית המשפט. בשלוש...

חדשות רמת גן-גבעתיים31 ביולי 2020    3 דקות
0

רמת גן עושה כבוד לסביח העירקי

הכיכר שנבנית בימים אלה בצומת הרחובות נגבה-עוזיאל ברמת גן תיקרא "כיכר סביח" - על שם המאכל המיתולוגי, שהביאו איתם יוצאי...

חדשות רמת גן-גבעתיים31 ביולי 2020    4 דקות

כתיבת תגובה

  • יגאל אלפריח מודיעין
    מרימי בהצלחה .אמן .

    מרימי שיצליח אמן ואמן .