חדשות רמת גן-גבעתיים

עם קצת עזרה מתלמידיה

חדשות רמת גן-גבעתיים7 בפברואר 2019    דקה אחת
11

לאחר שאיילת שוחט פתאל, אשת חינוך מוערכת מרמת גן, פוטרה, פתחו תלמידיה לשעבר קבוצת פייסבוק למענה • "אני רוצה להשפיע על מערכת החינוך, שילדים יגיעו עם חיוך לבית הספר", היא אומרת

עם קצת עזרה מתלמידיה
שוחט פתאל. עשרות אלפי צפיות ׀ צילום: באדיבות שוחט פתאל

כשאומרים על אשת חינוך שהיא "מורה לחיים", מתכוונים לאחת כמו איילת שוחט פתאל, מורה ותיקה וסגנית מנהלת מוערכת מרמת גן, שהשפיעה על אלפי תלמידים לאורך השנים ופוטרה לפני כשמונה חודשים מתיכון אורט אבין.
לראיה, פתחו תלמידיה לשעבר פוסטים בפייסבוק, שזכו להד תקשורתי עם מאות תגובות ושיתופים ועשרות אלפי צפיות. בין היתר, כתב אחד התלמידים: "אני בהלם, עצוב שסגנית המנהלת והמורה לאנגלית שלי, זו שדאגה לי המון בתיכון וראתה את הפוטנציאל שלי, פוטרה על לא עוול בכפה". תלמיד אחר כתב: "איילת המחנכת שלי היא אשת חינוך מדהימה, שנלחמה עליי והאמינה בי לאורך השנים, כאשר כל השאר ויתרו עליי מזמן".
שוחט פתאל, נשואה ואם לשניים, בעלת שני תארים שניים באנגלית ובמִנהל חינוך מאוניברסיטת בר אילן, בעלת תעודת גישור, עם ותק של 28 שנים בהוראה, מחפשת את דרכה ורוצה להשפיע על החינוך בעיר. זו הסיבה ששובצה במקום התשיעי ברשימתו של כרמל שאמה הכהן.
"אשמח להשתלב ולתרום בעשייה החינוכית ברמת גן, ובין היתר לסייע בהפסקת האלימות המילולית והפיזית בבתי הספר ברמת גן", אומרת שוחט פתאל. "בנוסף, ברצוני לאפשר לתלמידים מתקשים ומיעוטי יכולת להשתלב במרכז למידה בעיר, שיתמוך בהם וייתן להם קרש קפיצה, כמו לחבריהם, ובעיקר לגרום לכך שתלמידי העיר יגיעו עם חיוך לבית הספר, ירגישו בסביבה בטוחה ותומכת, ולא יהיו חשופים לאלימות מילולית או פיזית".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

נזכור את הנופלים

מרכז ההתמחות בית יד לבנים גבעתיים, נמצא בשיאו של מיזם מיוחד עבור המשפחות השכולות, של המרת קלטות וידאו ואאודיו של בני...

חדשות רמת גן-גבעתיים19 בינואר 2021    דקה אחת
0

במסגרת פרויקט "יחידה מאמצת": תזמורת צה"ל מתנדבת...

במסגרת הפרויקט "יחידה מאמצת" כ-80 חיילים מתזמורת צה"ל מתנדבים בחודשים האחרונים ברחבי רמת גן עם אזרחים ותיקים, מבודדים ובנושא הסברה...

חדשות רמת גן-גבעתיים17 בינואר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה

 • אמיר
  איילת שוחט פתאל

  סגנית מנהלת ומורה מיתולוגית. אורט הפסיד, מקווה שהעירייה תשכיל. לאיילת יש הרבה מה לתרום לחינוך.

 • עלמה

  לא ייתכן שמורה ומחנכת כמו איילת נמצאת בסיטואציה כזאת בכלל!
  פספוס גדול לבתי ספר, לתלמידים עצמם וגם להורים שלהם שהילדים לא לומדים איתה!
  כבר 8 שנים אחרי סיום התיכון ועדיין שומרת על קשר מדהים עם המחנכת שלי שרק עוזרת, תומכת נלחמת ונרתמת עבור כולם!
  ועכשיו תורנו להחזיר לה באהבה רבה, מקווה שהצדק עבור איילת ייעשה וכולם במוסדות החינוך רק ירוויחו מזה ♡

 • הפוליטיקה מנצחת..
  חבל שהמערכת לא יודעת לשמור על האנשים הטובים והנדירין שמגיעים אליה

  אין הרבה מורים ובוודאי לא אנשים בדרג ניהולי בשיעור הקומה של איילת שוחט פתאל. חבל שהמערכת גורמת להם להיפלט החוצה. מי שמפסיד בגדול הם התלמידים, אבל מי שואל אותם…

 • נועה
  מורה מדהימה

  עשתה הכל בשבילי ועזרה לי כשכל המורים בבית ספר היו נגדי כדי להוציא ממני את המיטב

 • אלינה

  אישה משכמה ומעלה,
  אשת חינוך מדהימה! בהצלחה!

 • סופיה ליטבין

  ברצוני להגיד בלב שלם, כי מההיכרות שיש לי עם איילת אני יודעת שהיא קודם כל אמא ואישה מדהימה, מורה שהשפיעה בצורה יוצאת דופן עלי ועל רבים אחרים. פיתחה גידלה, לימדה והעבירה ערכים גבוהים. איילת היא מודל לחיקוי והערצה בעייני כל תלמידיה ומקורוביה. אני מוחה כנגד הפיטורים הבזויים וחסרי הצדק.

 • נופר
  אין על איילת

  אישה מקסימה שנתנה תמיד את הנשמה לתלמידיה.

 • עם קצת עזרה מתלמידיה.
  איילת שוחט פתאל.

  איילת אישה על ערכים ומורה שהשפיעה רבות לטובה על תלמידים חסרי ביטחון…תלמידים לא שוכחים לה את עזרתה עובדה היא שהתלמידים לא מוותרים עדיין ויוצאים בקול להגנתה זה לא מובן מאליו.
  חייבים להוקיר לה כל פועלה בעבר ממליצה בחום על איילת להשתלב במערכת החינוך בעירייה הם רק ירויחו וכולנו נרויח מכך…כולל ילדינו בחינוך בהווה ובעתיד..

 • נוי ג׳רבי
  איילת- אישה ענקית עם לב זהב

  אני לא מצליחה להבין איך אנשי חינוך עם נתינה כל כך עצומה, שעוזרים לכל התלמידים, גם מעבר לשעות הלימודים, מסבירים את החומר, מקשיבים לטענות התלמידים, מוצאים את עצמם מחוץ למעגל החינוך??? כיצד זה ייתכן שמורה כזאת שרק נותנת מעצמה מוצאת את עצמה מפוטרת מתיכון שכביכול מחשיב את עצמו בתור תיכון עם אחוזי בגרות גבוהים? פשוט לא מצליחה להבין.

 • אורי

  מורה זהב ומערכת חינוך בזיונית!

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  איילת יקרה, את מעוניינת לקחת על עצמך מטרה חינוכית ראויה וראשונה במעלה. אני מאמינה ביכולותייך. בהצלחה, איילת.