חדשות רמת גן-גבעתיים

מהפך נוסף בעיריית רמת גן

חדשות רמת גן-גבעתיים7 בפברואר 2019    דקה אחת
0

אחרי שנכנס ראש עירייה חדש, כעת יש פנים חדשות גם בוועד העובדים: אסי אדן • בראיון ל"המקומון" מבטיח היו"ר הנכנס: "נביא משב רוח מרענן, במטרה לקדם את העובדים"

מהפך נוסף בעיריית רמת גן
אדן. "ביחד נסלול את הדרך החדשה לעשייה משותפת" ׀ צילום: יח"צ

המהפך בעיריית רמת גן, שהחל בבחירות לראשות העיר, הסתיים ביום שלישי בערב במהפך דרמטי גם בבחירות ליו"ר ועד עובדי העירייה, כאשר אסי אדן (48) נבחר לראשות הוועד.
בבחירות שהתקיימו במועצת העובדים, שנבחרה על ידי כלל עובדי העירייה, זכה אדן, שקיבל 14 קולות, לעומת היו"ר היוצא דני עדני – שקיבל 8 קולות בלבד.
לממלא מקום יו"ר הוועד נבחר שרון (ביסלי) דישלו, ולמשנה ליו"ר נבחר ניסים ערקובי. מירי כהן וורד מועלם נבחרו לכהן כסגניות היו"ר, ורפאל בר שלום יכהן כגזבר הוועד.
"מנדט זה אינו מובן מאליו עבורי. כולי תקווה כי ביחד נסלול את הדרך החדשה לעשייה משותפת תוך שיתוף פעולה מלא עם הנהלת העיר והעומד בראשה, כרמל שאמה הכהן", אמר אדן. "אני משוכנע כי ביחד נביא עמנו משב רוח מרענן, במטרה לקדם, להעשיר ולטפח את העובדים".
מחזיק תיק עובדי העירייה בהסתדרות ברמת גן, עופר ימין, אמר בעקבות המהפך: "יש שינוי, ואני מקווה שהוא יהיה לטובה. אחרי הקיפאון שנוצר עד לבחירת הוועד והיו"ר, יש לנו אתגרים חשובים".
ימין אמר שהוא מצפה לשיתוף פעולה עם הנהלת העירייה, והודיע שעל הפרק עומדות כעת שתי סוגיות מרכזיות: הכוונה לקצץ 30% מהשעות הנוספות של העובדים וסגירת המחלקה הווטרינרית.
"אפשר לשבת ולדבר, אבל אנחנו נגד צעדים חד-צדדיים", הוא הבהיר.
על ההחלטה לסגור את המחלקה הווטרינרית והאיחוד עם השירותים הווטרינריים דן, אמר ימין: "יכול להיות שצריך לסגור, ואני לא נכנס לזה, אבל יש לדאוג לביטחון התעסוקתי ולזכויותיהם של שבעת העובדים במחלקה".
בתוך כך, ביום שלישי בכירים בליכוד ברמת גן התמקמו כל היום באולם הספורט במרום נווה, שם התקיימו הפריימריז לבחירת רשימת הליכוד לכנסת. המתח היה רב, האווירה ססגונית והמקום הפך למוקד עלייה לרגל של מועמדים ופעילים. בין הפעילים הרמת גנים נראו חברי הנהלת העירייה, משה רווח ושמואל לרמן, ויו"ר מועצת הסניף, יאיר דוידי.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

הכי ירוק בסביבה

בית הספר היסודי בן גוריון בגבעתיים הוסמך כ"ירוק מתמיד" על ידי המשרד להגנת הסביבה, בתום תהליך חינוכי שעבר בשנה האחרונה....

חדשות רמת גן-גבעתיים22 בנובמבר 2019    דקה אחת
0

פומרנץ תתמודד על תפקיד יו"ר ארגון יד...

אל"ם במיל' ורדה פומרנץ, ראש מחלקת הנפגעים של צה"ל לשעבר, הכריזה כי תתמודד בבחירות הקרובות לראשות ארגון יד לבנים ברמת...

חדשות רמת גן-גבעתיים22 בנובמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה