חדשות רמת גן-גבעתיים

מהפך נוסף בעיריית רמת גן

חדשות רמת גן-גבעתיים7 בפברואר 2019    דקה אחת
0

אחרי שנכנס ראש עירייה חדש, כעת יש פנים חדשות גם בוועד העובדים: אסי אדן • בראיון ל"המקומון" מבטיח היו"ר הנכנס: "נביא משב רוח מרענן, במטרה לקדם את העובדים"

מהפך נוסף בעיריית רמת גן
אדן. "ביחד נסלול את הדרך החדשה לעשייה משותפת" ׀ צילום: יח"צ

המהפך בעיריית רמת גן, שהחל בבחירות לראשות העיר, הסתיים ביום שלישי בערב במהפך דרמטי גם בבחירות ליו"ר ועד עובדי העירייה, כאשר אסי אדן (48) נבחר לראשות הוועד.
בבחירות שהתקיימו במועצת העובדים, שנבחרה על ידי כלל עובדי העירייה, זכה אדן, שקיבל 14 קולות, לעומת היו"ר היוצא דני עדני – שקיבל 8 קולות בלבד.
לממלא מקום יו"ר הוועד נבחר שרון (ביסלי) דישלו, ולמשנה ליו"ר נבחר ניסים ערקובי. מירי כהן וורד מועלם נבחרו לכהן כסגניות היו"ר, ורפאל בר שלום יכהן כגזבר הוועד.
"מנדט זה אינו מובן מאליו עבורי. כולי תקווה כי ביחד נסלול את הדרך החדשה לעשייה משותפת תוך שיתוף פעולה מלא עם הנהלת העיר והעומד בראשה, כרמל שאמה הכהן", אמר אדן. "אני משוכנע כי ביחד נביא עמנו משב רוח מרענן, במטרה לקדם, להעשיר ולטפח את העובדים".
מחזיק תיק עובדי העירייה בהסתדרות ברמת גן, עופר ימין, אמר בעקבות המהפך: "יש שינוי, ואני מקווה שהוא יהיה לטובה. אחרי הקיפאון שנוצר עד לבחירת הוועד והיו"ר, יש לנו אתגרים חשובים".
ימין אמר שהוא מצפה לשיתוף פעולה עם הנהלת העירייה, והודיע שעל הפרק עומדות כעת שתי סוגיות מרכזיות: הכוונה לקצץ 30% מהשעות הנוספות של העובדים וסגירת המחלקה הווטרינרית.
"אפשר לשבת ולדבר, אבל אנחנו נגד צעדים חד-צדדיים", הוא הבהיר.
על ההחלטה לסגור את המחלקה הווטרינרית והאיחוד עם השירותים הווטרינריים דן, אמר ימין: "יכול להיות שצריך לסגור, ואני לא נכנס לזה, אבל יש לדאוג לביטחון התעסוקתי ולזכויותיהם של שבעת העובדים במחלקה".
בתוך כך, ביום שלישי בכירים בליכוד ברמת גן התמקמו כל היום באולם הספורט במרום נווה, שם התקיימו הפריימריז לבחירת רשימת הליכוד לכנסת. המתח היה רב, האווירה ססגונית והמקום הפך למוקד עלייה לרגל של מועמדים ופעילים. בין הפעילים הרמת גנים נראו חברי הנהלת העירייה, משה רווח ושמואל לרמן, ויו"ר מועצת הסניף, יאיר דוידי.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

שי מקלעי

מנהל בית הספר התיכון קלעי בגבעתיים, ד"ר אבי בנבנישתי יחד עם מנהל המחלקה החברתית בבית הספר וועד ההורים בראשות שרון...

חדשות רמת גן-גבעתיים5 באפריל 2020    דקה אחת
0

התראה לפני עתירה לבג"ץ

בעקבות ההפרות הבוטות של הנחיות משרד הבריאות והממשלה בעיר בני ברק ונוכח הגידול בחולי קורונה בבני ברק והסמיכות לרמת גן...

חדשות רמת גן-גבעתיים1 באפריל 2020    3 דקות

כתיבת תגובה