חדשות רמת גן-גבעתיים

הקרב על יום העצמאות

חדשות רמת גן-גבעתיים31 בינואר 2019    דקה אחת
1

חגי אשר, חבר מועצת עיריית רמת גן, מוחה על ההחלטה לבטל את הבמות השכונתיות ביום העצמאות: "לא מקצצים בשירות לתושבים" • העירייה: הוא חצוף

הקרב על יום העצמאות
אשר. "קצת צניעות לא תזיק" ׀ צילום: יח"צ

החלטת עיריית רמת גן לבטל את בימות יום העצמאות בשכונות בעיר עוררה עימות עם האופוזיציה.
במסגרת הקיצוצים בתקציב הפעולות של העירייה, הוחלט על ביטול תשע בימות בידור בשכונות ולהתמקד בהצבת שלוש בימות בידור מרכזיות באזורים שונים בעיר.
חגי אשר, חבר מועצת העירייה מסיעתו של ראש העירייה לשעבר ישראל זינגר, הגיש הצעה לסדר לישיבת המועצה, שבה תקף את ההחלטה. לדבריו, ההחלטה לבטל את הבמות השכונתיות פוגעת בילדים, בהורים ובאוכלוסייה המבוגרת. "כל מי שאינו נייד וגר רחוק מהבימות לא תהיה לו את האפשרות להגיע לריכוזי הבימות, שלא לדבר על הצפיפות הנוראית במתחמים, ומה בעניין החניה או התחבורה הציבורית?", הוא ציין. "את ההיגיון בייעול התקציב אני מבין, אבל המטרה היא לא להפוך את העירייה לעסק, אלא לעירייה שנותנת שירות לתושב. לא מקצצים בשירות לתושבים שגם ככה משלמים ארנונה יקרה מאוד בעיר".
מהעירייה נמסר: "זה מביך וחצוף שנציג סיעת זינגר, שהתנהלותה המופקרת בקדנציה הקודמת יצרה את הגירעונות הכבדים ורוששה את קופת העיר, מנסה לייצר הון פוליטי על גב מי שעובדים מסביב לשעון לפתור את הבעיות והצרות שסיעתו גרמה. קצת יותר צניעות ומודעות עצמית לא יזיקו לאנשי זינגר".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

מלחמת המים עולה שלב

התוכנית של רשות המים לאחד את תאגידי המים של רמת גן, גבעתיים ובני ברק, מעוררת התנגדויות, ותוכרע בבית המשפט. בשלוש...

חדשות רמת גן-גבעתיים31 ביולי 2020    3 דקות
0

רמת גן עושה כבוד לסביח העירקי

הכיכר שנבנית בימים אלה בצומת הרחובות נגבה-עוזיאל ברמת גן תיקרא "כיכר סביח" - על שם המאכל המיתולוגי, שהביאו איתם יוצאי...

חדשות רמת גן-גבעתיים31 ביולי 2020    4 דקות

כתיבת תגובה

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה)
    פוליטיקאים בוועד ההורים המוסדי

    מה אומר חוזר מנכ"ל משרד החינוך על כהונת פוליטיקאים בהנהגת הורים של בית ספר? חבר מבית הספר "עתיד" שואל.