חדשות רמת גן-גבעתיים

"אני עוד אחזור לעיר שלי"

חדשות רמת גן-גבעתיים31 בינואר 2019    דקה אחת
0

אחרי ש"אהל שם" דורג השבוע בין 20 התיכונים הטובים בארץ, אומרת המנהלת המודחת איריס דורון: "עשיתי עבודה טובה. ההורים אהבו אותי והפגינו במחאה על פיטוריי, אבל הפוליטיקה ניצחה"

"אני עוד אחזור לעיר שלי"
דורון. "לא אמרתי את המילה האחרונה ברמת גן" ׀ צילום: יח"צ

איריס דורון הייתה השבוע בתחושות מעורבות. מצד אחד, התיכון שניהלה, אהל שם, דורג על ידי מדד מדלן כאחד מ-20 התיכונים הטובים בארץ – עם ציון מרשים במיוחד של 9.8. מצד שני, היא הודחה ממנו לאחר מערכת יחסים עכורה עם אגף החינוך בעירייה. כיום, כשהיא מנהלת בהצלחה את קריית החינוך בנס ציונה, היא מוכנה לחזור לימי ההפגנות הסוערות שארגנו ההורים נגד הדחתה. "ההורים אהבו אותי, אבל הפוליטיקה ניצחה", היא קובעת.
עד היום העדיפה המנהלת המוערכת לא לדבר. היום אומרת דורון: "הנתונים המרשימים על התיכון מעידים יותר מכל דבר אחר שעשיתי עבודה טובה. נתונים כאלה לא מגיעים ביום אחד. הם תולדה של עבודה שיטתית".
יש תחושה שהתכנית שלך נשאה פירות, אבל את לא שם כדי לקטוף אותם. החמצה?
"כן. יש תחושת גאווה על ההישגים של התלמידים, ואני שמחה בשבילם, אבל זה נכון שהיא מהולה בהחמצה שאני לא שם. הנושא הזה מאחוריי. את תעודת ההצטיינות שלי קיבלתי ממשרד החינוך, כאשר מורי בית הספר זכו בפרס תגמול דיפרנציאלי".
את גרה ברמת גן, אבל עובדת בנס ציונה. זה מרגיש כאילו הגלו אותך מהעיר.
"אני יכולה להבטיח לך שלא אמרתי את המילה האחרונה ברמת גן".
מה זה אומר? שנראה אותך בפוליטיקה?
"ממש לא. היו לי הצעות להיכנס למערכת הפוליטית וברחתי מהן כמו מאש. אני אשת חינוך ולא פוליטיקאית, אבל אני עוד אחזור לתפקיד ניהולי בעיר שלי".
מנהל תיכון אהל שם, ישראל וילוז'ני: "הברכות לצוות שעובד ועמל למען הצלחת התלמידים, ולרצינות ולשאיפה למצוינות של התלמידים עצמם".
"ישראל זינגר, לשעבר ראש העירייה, מסר: "אני גאה שהתיכון הגיע להצלחה כזו, שהחלה בתקופתי. יש שותפים רבים להצלחה של המוסד, ובהם המנהלים איריס דורון ושמואל קינן, ולהם מגיעה הברכה ביום כזה".

 

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

מיזם ה"סבבוס" יורחב

התחבורה הציבורית בשבת, שקישרה בין רמת גן למוקדי הבילוי והים בתל אביב, תורחב, והיא צפויה לכלול בשלב הראשון את קריית...

חדשות רמת גן-גבעתיים21 בספטמבר 2019    דקה אחת
0

רמת גן מסבסדת את תנועות הנוער

דמי הרישום לתנועות הנוער ברמת גן יוזלו בשיעור חד של עד 90%. כך הוחלט פה אחד בישיבת מועצת עיריית רמת...

חדשות רמת גן-גבעתיים19 בספטמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה