חדשות רמת גן-גבעתיים

"אני עוד אחזור לעיר שלי"

חדשות רמת גן-גבעתיים31 בינואר 2019    דקה אחת
0

אחרי ש"אהל שם" דורג השבוע בין 20 התיכונים הטובים בארץ, אומרת המנהלת המודחת איריס דורון: "עשיתי עבודה טובה. ההורים אהבו אותי והפגינו במחאה על פיטוריי, אבל הפוליטיקה ניצחה"

"אני עוד אחזור לעיר שלי"
דורון. "לא אמרתי את המילה האחרונה ברמת גן" ׀ צילום: יח"צ

איריס דורון הייתה השבוע בתחושות מעורבות. מצד אחד, התיכון שניהלה, אהל שם, דורג על ידי מדד מדלן כאחד מ-20 התיכונים הטובים בארץ – עם ציון מרשים במיוחד של 9.8. מצד שני, היא הודחה ממנו לאחר מערכת יחסים עכורה עם אגף החינוך בעירייה. כיום, כשהיא מנהלת בהצלחה את קריית החינוך בנס ציונה, היא מוכנה לחזור לימי ההפגנות הסוערות שארגנו ההורים נגד הדחתה. "ההורים אהבו אותי, אבל הפוליטיקה ניצחה", היא קובעת.
עד היום העדיפה המנהלת המוערכת לא לדבר. היום אומרת דורון: "הנתונים המרשימים על התיכון מעידים יותר מכל דבר אחר שעשיתי עבודה טובה. נתונים כאלה לא מגיעים ביום אחד. הם תולדה של עבודה שיטתית".
יש תחושה שהתכנית שלך נשאה פירות, אבל את לא שם כדי לקטוף אותם. החמצה?
"כן. יש תחושת גאווה על ההישגים של התלמידים, ואני שמחה בשבילם, אבל זה נכון שהיא מהולה בהחמצה שאני לא שם. הנושא הזה מאחוריי. את תעודת ההצטיינות שלי קיבלתי ממשרד החינוך, כאשר מורי בית הספר זכו בפרס תגמול דיפרנציאלי".
את גרה ברמת גן, אבל עובדת בנס ציונה. זה מרגיש כאילו הגלו אותך מהעיר.
"אני יכולה להבטיח לך שלא אמרתי את המילה האחרונה ברמת גן".
מה זה אומר? שנראה אותך בפוליטיקה?
"ממש לא. היו לי הצעות להיכנס למערכת הפוליטית וברחתי מהן כמו מאש. אני אשת חינוך ולא פוליטיקאית, אבל אני עוד אחזור לתפקיד ניהולי בעיר שלי".
מנהל תיכון אהל שם, ישראל וילוז'ני: "הברכות לצוות שעובד ועמל למען הצלחת התלמידים, ולרצינות ולשאיפה למצוינות של התלמידים עצמם".
"ישראל זינגר, לשעבר ראש העירייה, מסר: "אני גאה שהתיכון הגיע להצלחה כזו, שהחלה בתקופתי. יש שותפים רבים להצלחה של המוסד, ובהם המנהלים איריס דורון ושמואל קינן, ולהם מגיעה הברכה ביום כזה".

 

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

שי מקלעי

מנהל בית הספר התיכון קלעי בגבעתיים, ד"ר אבי בנבנישתי יחד עם מנהל המחלקה החברתית בבית הספר וועד ההורים בראשות שרון...

חדשות רמת גן-גבעתיים5 באפריל 2020    דקה אחת
0

התראה לפני עתירה לבג"ץ

בעקבות ההפרות הבוטות של הנחיות משרד הבריאות והממשלה בעיר בני ברק ונוכח הגידול בחולי קורונה בבני ברק והסמיכות לרמת גן...

חדשות רמת גן-גבעתיים1 באפריל 2020    3 דקות

כתיבת תגובה