חדשות רמת גן-גבעתיים

"נהגי ההסעות מסכנים את חיי הילדים"

חדשות רמת גן-גבעתיים31 בינואר 2019    דקה אחת
0

תושבי נווה יהושע ברמת גן: "העירייה אחראית לעבירות התנועה החמורות שמבצעים הנהגים בכל בוקר" • העירייה: "במקום יוצבו פקחים בתקופה הקרובה, במטרה לאכוף את ההסדר החדש"

"נהגי ההסעות מסכנים את חיי הילדים"
נווה יהושע. "מה עושים כדי לפתור את הבעיה?" ׀ צילום: באדיבות ההורים

"כבר חודשים ארוכים אנחנו מתריעים בפני נהגי האוטובוסים, בפני המוקד העירוני ובפני ניידות הפיקוח העירוני, שנהגי ההסעות המובילים ילדים לבית הספר מורשת משה שבשכונת נווה יהושע מבצעים בכל בוקר בין השעות 7:20 ל-7:30 עבירות תנועה חמורות, אשר מסכנות את חיי הילדים ומפריעות לתנועה הסדירה ברחוב האם". כך טוענת תושבת השכונה, שפנתה השבוע למערכת "המקומון".
לדבריה, "יש מפרץ חניה מוקצה, מוסדר ונרחב ברחוב הררי, שמיועד בדיוק לזה, שמסומן ומשולט בצורה מסודרת. אבל הנהגים מתעצלים לעשות סיבוב של עוד דקה וחצי ולהוריד את הילדים בבטחה במפרץ הזה".
פניתם לעירייה?
"הרבה פעמים. העירייה אומרת שמפרץ החניה שהוקצה לנהגים ברחוב חסום על ידי מכוניות של תושבים. זה לא נכון, וזה גם לא מצדיק את העבירה החמורה של חניה על מעבר חציה. שמעתי מפי אחד הנהגים, שאם הוא יעשה סיבוב לרחוב הררי, הוא יאחר להסעה אחרת שאליה הוא ממהר".
אחד התושבים באזור: "אני רואה את העירייה ואת אגף החינוך כאחראים ישירות לעבירות התנועה. אנחנו מבקשים לדעת אילו פעולות מבצע האגף למניעת הישנות הבעיה".
מהעירייה נמסר: "לאור אי-יכולת של האוטובוסים להיכנס לרחוב הררי בשעות הבוקר העמוסות ולאחר סיור מקצועי שנערך במקום, סומנו חניות למפרץ חניה ברחוב האם, לטובת הורדת התלמידים בצורה בטוחה. בנוסף, במטרה לשמור על ביטחון הילדים ולאור מצוקת החניה במקום, בוצע שינוי גם בלוחות הזמנים המצוינים בתמרורים, כך שמפרץ החניה ברחוב האם יספק מענה לשעות הבוקר בלבד (08:00-07:00) ומפרץ החניה האחורי ברחוב הררי יספק מענה לשעות הצהריים (13:30-12:30). יצוין כי במקום יוצבו פקחים בתקופה הקרובה, במטרה לאכוף את ההסדר החדש".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

שי מקלעי

מנהל בית הספר התיכון קלעי בגבעתיים, ד"ר אבי בנבנישתי יחד עם מנהל המחלקה החברתית בבית הספר וועד ההורים בראשות שרון...

חדשות רמת גן-גבעתיים5 באפריל 2020    דקה אחת
0

התראה לפני עתירה לבג"ץ

בעקבות ההפרות הבוטות של הנחיות משרד הבריאות והממשלה בעיר בני ברק ונוכח הגידול בחולי קורונה בבני ברק והסמיכות לרמת גן...

חדשות רמת גן-גבעתיים1 באפריל 2020    3 דקות

כתיבת תגובה