חדשות רמת גן-גבעתיים

בואו נדבר על זה

חדשות רמת גן-גבעתיים27 בינואר 2019    דקה אחת
0
בואו נדבר על זה

שבוע הדיבור החדש בקהילה יצוין השנה גם בגבעתיים על ידי מרכז גישור ובניית הסכמות שהחל לפעול בעיר בשנה החולפת. המיזם פועל להגברת מודעות הציבור למגוון הכלים והדרכים לגישור, דיאלוג וחיים בדרכי שלום ולהנגשת מגוון האפשרויות להתמודדות בונה עם מחלוקות בחיי היום יום. אחת המטרות המנחות את מרכז הגישור היא הטמעת השפה הגישורית ושבוע הדיבור החדש מהווה הזדמנות לעשות כן במסגרת  מגוון אירועים המציינים את פעילות המרכז בחיי היום יום ואת הרלבנטיות שלו לעיר גבעתיים.

במסגרת שבוע הדיבור החדש שיתקיים כאמור ב- 10-16 בפברואר 2019 יכללו את האירועים הבאים:

  • מעגלי שיח בין בעלי פאבים ושכנים המתגוררים ברחוב כצנלסון על החיים במשותף, בארוע ישתתפו כל בעלי הבארים בעיר, מנהלי אגפים רלבנטיים בעירייה והשיטור העירוני. האירוע יתקיים  ביום ראשון, 10 פברואר 2019 בשעה 20:00, במרכז קהילתי בית ראשונים, רח' גורדון 24.
  • הורות מגשרת" הרצאתה של רחלי אשוול המקנה כלים, המלצות וטיפים פרקטיים מעולם הגישור
  • סיום קורס "נאמני גישור" לתלמידי כיתות ז' בבית הספר ברנר, קורס אשר נערך ע"י מנחות ממרכז הגישור ואשר נותן לתלמידים "סל כלים" על מנת לסייע בפתרון קונפליקטים בבית הספר. האירוע אשר יתקיים ביום שישי  15 פברואר 2019 בשעה 10:15 ובו יקבלו התלמידים  תעודות "נאמני גישור" וייערך מופע חוויתי מעולם הגישור יחד עם תאטרון "אנסמבל קרטושקס".

 

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

גבעתיים: מתגייסים לשנת שירות ולמכינות

זינוק במספר בני נוער מגבעתיים, שהחליטו ללכת למסלול של מכינה קדם-צבאית או שנת שירות. בשנה שעברה נרשמו 75 מתלמידי כיתות...

חדשות רמת גן-גבעתיים11 בנובמבר 2019    דקה אחת
0

מוסר כליות

"יש לי תחושה מדהימה של נתינה", אמר מנהל המחלקה לתרבות תורנית בעיריית רמת גן, חזי ברזני, שתרם כליה לירון שניר...

חדשות רמת גן-גבעתיים11 בנובמבר 2019    2 דקות

כתיבת תגובה