חדשות רמת גן-גבעתיים

מועדון קרב

חדשות רמת גן-גבעתיים27 בינואר 2019    דקה אחת
0

במבצע אכיפה של המשטרה נגד מועדונים במתחם בורסת היהלומים ברמת גן, נעצרו 13 חשודים בסרסרות בזונות ובהעלמת מסים בהיקף של מיליוני שקלים • וגם: סכסוך שכנים הוביל לניסיון רצח; החשוד, תושב רמת גן כבן 48, נעצר והפצוע הובהל במצב בינוני לבית החולים

מועדון קרב
מתחם הבורסה. "סחר בבני אדם" ׀ צילום: תומר קרן

גבר כבן 48 נעצר בחשד שדקר ביום ראשון את שכנו. הפצוע פונה במצב בינוני לבית החולים שיבא בתל השומר. מחקירה ראשונית של משטרת מרחב דן עולה שהרקע לדקירה היה סכסוך שכנים בין השניים, על זכויות בנייה בבניין משותף ברחוב מבצע עין בעיר. החשוד בדקירה נעצר ומעצרו הוארך בשלושה ימים.
בתוך כך, קיימה המשטרה מבצע אכיפה נגד מועדונים במתחם בורסת היהלומים ברמת גן, בחשד להפעלת מקום לשם זנות וסרסרות. המבצע התקיים במשותף עם רשות המסים ופרקליטות מחוז תל אביב, בתום חקירה סמויה שהתנהלה במשך כשנה נגד שני מועדונים.
החקירה התמקדה בחשדות שלפיהם שני המועדונים פועלים לכאורה כחלק מרשת של בתי בושת, המעסיקה נשים בזנות ומעלימים מסים בהיקף של מיליוני שקלים. לאחר שנאספו הראיות, פשטו כוחות משטרה על המועדונים ועצרו 13 חשודים.
במסגרת המבצע, נתפסו נכסים, בתים וחשבונות בנק בהיקף של מיליוני שקלים, שעל פי החשד הושגו מפעילות פלילית לכאורה של המעורבים. המשטרה הורתה על סגירת אחד המועדונים בצו מִנהלי, ומעצרו של אחד החשודים, תושב רמת גן, הוארך בארבעה ימים. זאת במסגרת כתב אישום ובקשת מעצר עד תום ההליכים שהוגשו נגדו.
"אנו רואים בתופעת הזנות תופעה שלילית חמורה, שבה משולבת פעילות עבריינית רחבה יותר, הכוללת ניצול, פגיעה גופנית ונפשית בנותני שירותי הזנות ולעתים אף סחר בבני אדם", ציינו במשטרה.
כמו כן, הוגש השבוע כתב אישום נגד צעיר כבן 25 מפתח תקוה, החשוד בשוד סדרתי. מהחקירה עולה, כי הצעיר נכנס לפני כשבועיים לשלוש חנויות נוחות ברמת גן ודרש את הכסף שברשותן, תוך שהוא מאיים על העובדים. לאחר מכן נמלט מהמקום.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

מלחמת המים עולה שלב

התוכנית של רשות המים לאחד את תאגידי המים של רמת גן, גבעתיים ובני ברק, מעוררת התנגדויות, ותוכרע בבית המשפט. בשלוש...

חדשות רמת גן-גבעתיים31 ביולי 2020    3 דקות
0

רמת גן עושה כבוד לסביח העירקי

הכיכר שנבנית בימים אלה בצומת הרחובות נגבה-עוזיאל ברמת גן תיקרא "כיכר סביח" - על שם המאכל המיתולוגי, שהביאו איתם יוצאי...

חדשות רמת גן-גבעתיים31 ביולי 2020    4 דקות

כתיבת תגובה