חדשות רמת גן-גבעתיים

רמת גן: ממשיכים לפנות ולבנות

חדשות רמת גן-גבעתיים20 בינואר 2019    דקה אחת
0

השבוע נהרס עוד בניין ותיק בן שלוש קומות ותשע דירות ברחוב תרפ"ב 10 ברמת גן, במסגרת פרויקט תמ"א 38/2 • במקומו יוקם בניין בן תשע קומות ו-27 דירות

רמת גן: ממשיכים לפנות ולבנות
הריסת הבניין ברחוב תרפ"ב. הזדמנות להתחדש ׀ צילום: יח"צ

עוד בניין ותיק בעיר נהרס, כאשר הדיירים צופים בתהליך, והפעם ברחוב תרפ"ב 10 ברמת גן – במסגרת פרויקט תמ"א 38/2. במקום הבניין הישן בן שלוש הקומות, שכלל תשע דירות, ייבנה בניין חדש בגובה תשע קומות, שיכלול 27 דירות בנות שלושה וארבעה חדרים, בהן דירת גן ושני פנטהאוזים. את הפרויקט מבצעת חברת אורבן נדל"ן, ובמסגרתו ייהנו בעלי הדירות בבניין מיחידות דיור חדשות, מתוספת של כ-10 מ"ר לשטח הדירה וממרפסת בשטח דומה.
הבניין, שנבנה בתחילת שנות ה-70 וזקוק לטיפול יסודי ולחידוש, תוכנן בתחילה לעבור הליך תמ"א 38/1. לאחר שהתכנית לא צלחה, לקחה חברת אורבן נדל"ן את הפרויקט והגישה, בשיתוף הדיירים, תכנית חדשה של הריסה ובנייה.
ד"ר מנחם שטרן, בעל דירה בבניין: "לאחר שבע שנים שבהן ניסינו לקדם את הפרויקט, ההריסה של הבניין מסמלת את תחילת הדרך לבניית בניין חדש. הייתי בין יוזמי הפרויקט, כיוון שראיתי שהבניין זקוק לשדרוג ושיפור. הוא נמצא בשכונה טובה ושקטה, עם גישה נוחה ליציאה מהעיר, ואין ספק שהפרויקט יעלה את ערך הדירות. כיום אני מתגורר בנתניה, ובהחלט שוקל את האפשרות לעבור לגור פה כשהדירה החדשה תהיה מוכנה".
דוד זהבי, מנכ"ל משותף בחטיבת התחדשות בעירונית של אורבן נדל"ן: "רמת גן היא אחת הערים המובילות בהתחדשות עירונית, כך שהשכונות הוותיקות בעיר מקבלות הזדמנות להתחדש הן בבנייה איכותית ואסתטית והן באוכלוסייה חדשה".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

חוזרים לעירייה

  עובדי עיריית גבעתיים שבים לעבודה מלאה החל מיום ג' וזאת בהתאם להסכם השכר הקיבוצי והחלת כללי "התו הסגול" בעירייה...

חדשות רמת גן-גבעתיים3 במאי 2020    דקה אחת
0

שי לשורד

  למרות שזה נשמע קצת ציני, חלוקת מתנות לניצולי שואה ששרדו בערב יום השואה, הכוונה היא כמובן להוקיר ולזכור. לכן...

חדשות רמת גן-גבעתיים20 באפריל 2020    2 דקות

כתיבת תגובה