חדשות רמת גן-גבעתיים

החו"ל משתלם

חדשות רמת גן-גבעתיים20 בינואר 2019    דקה אחת
0

טופ או דה שופס: רמת גן הדיחה את כרמיאל והתמקמה בראש טבלת המזמינים חבילות מחו"ל • בסך הכל הזמינו תושבי העיר במהלך 2018 כ-1.9 מיליון חבילות, כ-11.46 חבילות בממוצע לכל תושב

החו"ל משתלם
מרכז החלוקה של דואר ישראל. גבעתיים במקום השלישי ׀ צילום: דוברות דואר ישראל

תושבי רמת גן מזמינים חבילות לחו"ל ללא הפוגה. בשנת 2018 דורגה רמת גן במקום הראשון בארץ בהזמנת חבילות מחו"ל. כך הודיעה רשות הדואר, שפרסמה את סיכום הנתונים אשתקד. מנתוני הדואר עולה כי רמת גן תפסה את מקומה של כרמיאל, והיא העיר המובילה בהזמנת חבילות ביחס לגודל האוכלוסייה, עם 1.9 מיליון חבילות בשנה, כאשר כל תושב הזמין בממוצע 11.46 חבילות.
רחוב ז'בוטינסקי בעיר מככב במקום הרביעי ברשימת הרחובות שמהם הוזמנו הכי הרבה חבילות אשתקד, יחד עם רחובות נוספים ומרכזיים בארץ המאופיינים כרחובות המשלבים מסחר ומגורים. במקום השני בדירוג מספר החבילות לתושב מדורגת פתח תקוה, ובמקום השלישי גבעתיים, עם ממוצע של 10.85 חבילות לתושב והזמנה כוללת של 682 אלף חבילות.
תל אביב היא העיר שתושביה הזמינו הכי הרבה חבילות גם בשנת 2018, עם 5.1 מיליון חבילות. ביחס לגודל האוכלוסייה, עלתה תל אביב מהמקום ה-19 ב-2017 למקום ה-12 אשתקד, כשכל תושב בעיר הזמין בממוצע 9.53 חבילות. בחברת הדואר ציינו כי תחום הסחר המקוון ממשיך לשבור שיאים בישראל. במהלך 2018 נמסרו יותר מ-65 מיליון חבילות שהוזמנו מחו"ל, במשקל כולל של 14,100 טון. זאת לעומת 61 מיליון חבילות שנמסרו ב-2017. "מדובר בכ-23% יותר במשקל וכ-7% יותר בכמות הפריטים", ציינו ברשות הדואר.
מנכ"ל דואר ישראל, שאול גולדשטיין: "הישראלים אימצו את הכלכלה הדיגיטלית ושינו את הרגלי הצריכה שלהם. הצרכן הישראלי נבון יותר, מתוכנן יותר, משווה מחירים ומחפש את העסקה המשתלמת עבורו". לדבריו, הקטגוריות המובילות הן ביגוד והנעלה, כלי בית ומטבח, אבל גם גאדג'טים, מוצרי אלקטרוניקה ומחשבים, ויטמינים וקוסמטיקה, שמחירם נמוך מבישראל.
מנתוני דואר ישראל עולה עוד, כי גם בשנת 2018 האתר הפופולרי להזמנות הוא עלי אקספרס (50% מההזמנות), ואחריו איביי, אמזון, נקסט ואסוס.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

חוזרים לעירייה

  עובדי עיריית גבעתיים שבים לעבודה מלאה החל מיום ג' וזאת בהתאם להסכם השכר הקיבוצי והחלת כללי "התו הסגול" בעירייה...

חדשות רמת גן-גבעתיים3 במאי 2020    דקה אחת
0

שי לשורד

  למרות שזה נשמע קצת ציני, חלוקת מתנות לניצולי שואה ששרדו בערב יום השואה, הכוונה היא כמובן להוקיר ולזכור. לכן...

חדשות רמת גן-גבעתיים20 באפריל 2020    2 דקות

כתיבת תגובה