חדשות רמת גן-גבעתיים

חייקין התפטר בטריקת דלת: "דרכינו נפרדות"

חדשות רמת גן-גבעתיים10 בינואר 2019    דקה אחת
0

עוזרו של מ"מ ראש עיריית רמת גן ליעד אילני שלח מכתב לעובדי העירייה, שעורר סערה במסדרונות • מיקי חייקין: "כשחסרים אמון וכבוד בין אנשים, שום דבר לא יכול לעבוד" • אילני: "מאחל למיקי בהצלחה"

חייקין התפטר בטריקת דלת: "דרכינו נפרדות"
חייקין. "בראש הפירמידה"׀ צילום: יח"צ

קרע בין ממלא מקום ראש עיריית רמת גן ליעד אילני (רמת גן שלנו) לעוזרו מיקי חייקין, שהיה מנהל קמפיין הבחירות שלו. חייקין התפטר השבוע מתפקידו בעירייה בטריקת דלת. "אמון וכבוד בין אנשים מהווים את המפתח לתקשורת ולעבודה משותפת טובה. כשהם חסרים, שום דבר לא יכול לעבוד", ציין חייקין במכתב ששלח לעובדים בעירייה, ועורר סערה במערכת הפוליטית והעירונית.
"מתוך קריאת שורות אלו, הנכם מבינים שכאן דרכינו נפרדות לאלתר, ואני אפנה לי לדרכי למקום שבו האמון והכבוד יהיו הדדיים", ציין חייקין. "נחשפתי לעובדים מסורים ולמנהלים שאכפת להם מהעיר ומהעירייה. אני מקווה שכולכם יחד תרתמו ותעזרו לראש העירייה להגשים הלכה למעשה את מדיניותו וחזונו, ושתדאגו שהעיר תתייצב שוב בראש הפירמידה של הערים שתושביהם גאים בהן".
במכתבו פירט חייקין פעולות שיזם, לדבריו, בתחומי התחבורה והחניה בעיר. "זה כ-15 שנה אני חי ונושם את העולם המוניציפאלי על שלל היבטיו ואתגריו, ומתוך כך ידעתי בוודאות כי אוכל להיות לעזר הן להנהלה החדשה והן לעובדי העירייה.
"בזמן הקצר שאני כאן, הספקתי להניע מספר פרויקטים: "שדרוג פנימי של בניין מועצת הפועלים והשמשתו לאכלוס אגפי העירייה שעוסקים בשירות פרונטלי, העברת 12 חניות ששייכות לעירייה אך לא נוצלו עד כה, קביעת מיקום לתחנות אוטובוסים חדשות לטובת תושבי העיר, עם דגש על שכונת נווה יהושע".
ל"המקומון" נודע כי בימים האחרונים העמיק הקרע בין אילני לחייקין, וסיום עבודתו כעוזרו ריחף במסדרונות העירייה. אילני מסר בתגובה: "אני מאחל למיקי בהצלחה".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

התראה לפני עתירה לבג"ץ

בעקבות ההפרות הבוטות של הנחיות משרד הבריאות והממשלה בעיר בני ברק ונוכח הגידול בחולי קורונה בבני ברק והסמיכות לרמת גן...

חדשות רמת גן-גבעתיים1 באפריל 2020    3 דקות
1

"זה היה הרגע הקשה ביותר"

"הרופא הצמיד לאמא שלי את הטלפון לאוזן ואז נפרדתי ממנה כשהיא מורדמת ומונשמת. זה היה הרגע הקשה ביותר", מספר דניאל...

חדשות רמת גן-גבעתיים30 במרץ 2020    2 דקות

כתיבת תגובה