חדשות רמת גן-גבעתיים

"היה כאן כמעט אסון"

חדשות רמת גן-גבעתיים27 בדצמבר 2018    דקה אחת
0

הורים לילדים בגן עירוני ברמת גן מדווחים על מקרה שבו התמלאו מכנסיו של אחד הילדים באקונומיקה • בעירייה מבהירים כי בעקבות האירוע חידדה המנהלת את נוהלי הניקיון

"היה כאן כמעט אסון"
הכתם של האקונומיקה. הבקבוק נשאר בטעות על הכיסא ׀ צילום: באדיבות ההורים

"לא ברור איך יכול לקרות מקרה כזה שילד מוצא את עצמו עם אקונומיקה על המכנסיים, הרי בקלות זה היה יכול להיגמר באסון", כך אומרים הורים לילדים בגן עירוני ברמת גן.
האירוע הפך לשיחת היום בקבוצת הוואטסאפ של הגן. אחת האמהות ביקשה לקבל פרטים על האירוע, וכתבה: "הגננת לא עונה לי. אני רוצה לקבל תשובה. מדובר בבריאות של הילדים שלנו".
אמא אחרת ענתה לה: "מסתבר שעושים ניקיון עם חומרים מסוכנים בזמן שהילדים עדיין בגן. הילד המדובר הלך לשירותים והוריד את המכנסיים על שלולית של אקונומיקה. במזל הוא לא התיישב על הטוסיק אחרת היה נשרף כולו".
יו"ר הפורום "הורים נגד אלימות", הפסיכולוגית החברתית לילך קובה, שהאירוע הובא לידיעתה, אמרה: "אני מצפה שידאגו לבריאות הילדים. זה לא המקרה הראשון שבו במהלך היום מנקים את הגן בזמן שהילדים נמצאים בו. אני תקווה כי ירעננו את הנהלים וניקיון הגן ייעשה לאחר סיום יום הלימודים בגן".
מהעירייה נמסר: "מדובר במעט אקונומיקה שנותרה בטעות על אחד הכיסאות. מיד עם היוודע הדבר, ערכה הגננת שיחה עם ההורים וחידדה את נוהלי הניקיון מול צוות הגן בכדי למנוע הישנות של מקרה דומה. יודגש כי חדרי השירותים בגן המדובר עוברים חיטוי יסודי, במטרה לשמור על היגיינת הילדים, וכי חומרי הניקוי מאוחסנים במקום שאינו נגיש להם בשום אופן, על מנת לשמור על בטיחותם".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

לומדים, אבל אחרת

  במסגרת תכנית "כיתות א' תחילה", הותקן בבית הספר היסודי ברנר בגבעתיים ריהוט ייחודי מודולרי, שיוצר בהתאם להנחיות מנהלת בית...

חדשות רמת גן-גבעתיים29 בינואר 2020    דקה אחת
0

כללית בגבעתיים מתחדשת ברופאים

  בשירותי בריאות כללית בגבעתיים הודיעו על תוספת של ארבעה רופאים למערך הרפואי. למרפאת קניון גבעתיים הצטרפה ד"ר לימור שפסה...

חדשות רמת גן-גבעתיים29 בינואר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה