חדשות רמת גן-גבעתיים

בשביל זה יש חברים

חדשות רמת גן-גבעתיים27 בדצמבר 2018    דקה אחת
0

חבריו של הראל גורן, תלמיד כיתה ה' 3 בבית הספר "אביגור" ברמת גן, גילחו את שיער ראשם לאות הזדהות, חיזוק ותמיכה בחברם, שחלה בטרום-לוקמיה ואושפז בבידוד בבית החולים שניידר

בשביל זה יש חברים
אבי הספר והחבר'ה. "מעשה חברי ואמיץ" ׀ צילום: באדיבות המשפחה

תלמידי כיתה ה' 3 בבית הספר "אביגור" ברמת גן יזמו מחווה מרגשת לחברם הראל גורן, המאושפז בבידוד בבית החולים שניידר בפתח תקוה בשל טיפולים שאותם הוא מקבל למחלת טרום-לוקמיה אשר בה חלה. לקראת יום הולדתו של הראל, החל מחר (שישי), הם גילחו את שיער ראשם לאות הזדהות, חיזוק ותמיכה בחברם.
"לזה ממש לא הייתי מוכנה. התרגשתי עד דמעות", סיפרה האם תמי בפוסט מרגש שהעלתה לפייסבוק. "זה מסוג הדברים שרואים ביוטיוב, בסרטונים מארצות אחרות. הבנים עשו קרחת כאות הזדהות ושלחו חיזוקים ואיחולי החלמה".
אחותו של הראל, אלה, לומדת בכיתה ז' בבית הספר, ואחיו הצעיר, אבירם, לומד בכיתה ג'. "אלה תרמה מח עצם לאחיה, ואבירם החליט, בדומה לחבריו של הראל, לעשות קרחת. כולם נרתמו למען הראל", סיפרה האם תמי. "המחווה המרגשת הזו מחזקת ומעודדת. כל הכבוד להם", הוסיף בועז, אביו של הראל. "הייתה התרגשות רבה בבית הספר. רואים כאן את האחווה, הערכיות וההירתמות", סיפר אב לילד הלומד ב"אביגור".
חבריו של הראל הסתפרו במספרת אבי ברחוב נגבה. "עשיתי את זה באהבה רבה ומכל הלב", סיפר אבי פרטוש, שעשה זאת בהתנדבות. יפעת ומזור מור-יוסף, הוריו של איתי, חברו של הראל, שהיו מיוזמי המבצע, סיפרו: "זה היה בעיקר כדי לחזק את הראל, וגם להגביר מודעות ולחזק את הילדים שלנו, שעשו מעשה חברי ואמיץ".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

חוזרים לעירייה

  עובדי עיריית גבעתיים שבים לעבודה מלאה החל מיום ג' וזאת בהתאם להסכם השכר הקיבוצי והחלת כללי "התו הסגול" בעירייה...

חדשות רמת גן-גבעתיים3 במאי 2020    דקה אחת
0

שי לשורד

  למרות שזה נשמע קצת ציני, חלוקת מתנות לניצולי שואה ששרדו בערב יום השואה, הכוונה היא כמובן להוקיר ולזכור. לכן...

חדשות רמת גן-גבעתיים20 באפריל 2020    2 דקות

כתיבת תגובה