חדשות רמת גן-גבעתיים

דיון חירום בעקבות האלימות בבתי הספר

חדשות רמת גן-גבעתיים27 בדצמבר 2018    דקה אחת
0

בעקבות השבתת בית ספר יסודי ברמת גן בגין אירועי אלימות, כינס ממלא מקום ראש העירייה, ליעד אילני, דיון חירום בנושא • ומי לא בא לדיון? מנהלת בית הספר

דיון חירום בעקבות האלימות בבתי הספר
אילני. הקים מועצת חינוך עירונית ׀ צילום: ראובן קפוצ'ינסקי

האלימות בבתי הספר ברמת גן עלתה שלב. ביום חמישי האחרון תקף תלמיד בבית ספר יסודי תלמיד מכיתתו ואת מחנכת הכיתה. לאחר מכן הוא תקף באלימות מילולית ופיזית את מנהלת בית הספר ואת אב הבית.
בעקבות האירוע החמור השביתה הסתדרות המורים את הלימודים ביום ראשון למשך שעתיים.
מזכ"לית הסתדרות המורים, יפה בן דויד: "מקרה זה מצטרף לעשרות מקרי אלימות כלפי עובדות ועובדי הוראה שאנו עדים להם בשנה האחרונה, ובממשלת ישראל ממשיכים לשתוק. הממשלה החלה לפעול למניעת אלימות כלפי נשים רק אחרי שהחלה מחאה ציבורית רחבה. השבתנו את הלימודים במטרה להעביר מסר ברור – אפס סבלנות לאלימות".
בעקבות האירוע התקיימה בעירייה ישיבה בנושא. בדיון השתתפו מפקחות ממשרד החינוך, מחזיקת תיק החינוך בעירייה מירה שנן ומנהלת מחלקת חינוך יסודי בעירייה. מנהלת בית הספר שבו התרחש האירוע האלים לא הגיעה לדיון.
מ"מ ראש העיר, ליעד אילני: "במערכת החינוך שלנו יש אפס סובלנות לאלימות, והיא מגנה כל גילוי לתופעה, ולו הקלה ביותר. זימנתי לישיבת עבודה בראשותי מספר גורמי מקצוע בכדי לשוחח על בית ספר בעיר, לאור מקרי אלימות שנרשמו בין כתליו לאחרונה, כשעם המוזמנים נמנתה גם מנהלת בית הספר".
יו"ר סניף הסתדרות המורים בגוש דן, מיכאל פינטו: "הבקשה ממנהלת בית הספר להגיע לדיון נעשתה שלא ברשות, לא בסמכות וללא כל תיאום מול ההסתדרות או מִנהלת המחוז. אירוע האלימות החמור כלפי עובדי ההוראה בבית הספר מטופל על ידנו. נמשיך לייצג את עובדי ההוראה ולהילחם בתופעת האלימות שהפכה למכת מדינה, בכל הערוצים ובכל העוצמה".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

ברמת גן ובגבעתיים חיים יותר

על פי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, תוחלת החיים הממוצעת בגבעתיים עומדת על 85 שנים וברמת גן - 84.6 שנים. תוחלת...

חדשות רמת גן-גבעתיים13 בדצמבר 2019    דקה אחת
0

כתב אישום: איתר קטינים בוואטסאפ וביצע בהם...

[caption id="attachment_135882" align="alignleft" width="232"] התכתבות וואטסאפ בעלת תוכן מיני. הנאשם התכתב עם 43 קטיניםצילום המחשה: צילום מסך[/caption] מחלקת הסייבר בפרקליטות...

חדשות רמת גן-גבעתיים11 בדצמבר 2019    3 דקות

כתיבת תגובה