חדשות רמת גן-גבעתיים

מנהלת בית ספר זומנה לפגישה ולא הגיעה

חדשות רמת גן-גבעתיים25 בדצמבר 2018    2 דקות
1
מנהלת בית ספר זומנה לפגישה ולא הגיעה
אילני. "נהפוך לבירת החינוך ולמקום הכי טוב לגדל בו ילדים" ׀ צילום: ראובן קפוצ'ינסקי

בעיריית רמת גן לא נשארו אדישים למקרי האלימות שהתרחשו בתחומם. אתמול התכנסה ישיבה ראשונה בנושא, בהובלת מ"מ ראש העיר ויו"ר ועדת החינוך, ליעד אילני. "במערכת החינוך בעיר יש אפס סובלנות לאלימות והיא מגנה כל גילוי לתופעה, ולו הקלה ביותר. נצטרך להבין שהיום עיקר הסמכות בידיים של משרד החינוך. ראש העיר ואני מתכננים להיפגש עם בכירים במשרד החינוך, על מנת לגייס משאבים לטיפול במקרים האחרונים שעלו".

דליה לין, מנהלת אגף החינוך בעיריית רמת-גן מסרה: "מר אילני, מ"מ ראש העיר ויו"ר ועדת החינוך של העירייה זימן כבדרך שגרה דיון מקצועי שנועד לעסוק באופן ענייני בבעיה שנוצרה בבית הספר ובדרכי הטיפול בה מצד הרשות המקומית ומשרד החינוך. בדיון השתתפו מפקחות ממשרד החינוך, מחזיקת תיק החינוך בעירייה ומנהלת מחלקת חינוך יסודי בעירייה. כמובן שמנהלת בית הספר הייתה אמורה להשתתף בדיון המקצועי שעוסק בבית ספרה וצר לי שלא נכחה בדיון שעסק בסיוע לבית הספר בראשו היא עומדת".

יו"ר סניף הסתדרות המורים בגוש דן מיכאל פינטו מסר בתגובה:
"הניסיון לעשות פוליטיקה ולקבל אהדה ציבורית על ידי הכפשות חסרות בסיס ושקרים הוא בזוי. לא יצא כלל מכתב למזכ״לית הסתדרות המורים, מדובר בשקר שמשרת את חבר מועצת העיר, אילני בלבד. עובדי ועובדות ההוראה של הסתדרות המורים הם לא קלף בידי עסקנים פוליטים. הבקשה למנהלת ביה"ס להגיע לדיון נעשתה שלא ברשות, לא בסמכות וללא כל תיאום מול ההסתדרות או מנהלת המחוז . אירוע האלימות החמור כלפי עובדי ההוראה בגבעולים מטופל על ידי הסתדרות המורים . הסתדרות המורים תמשיך לייצג את עובדי ההוראה ולהילחם בתופעת האלימות שהפכה למכת מדינה בכל הערוצים ובכל העוצמה. המקרה מטופל והחלטות בנושא יתקבלו בהקדם".

על כך הגיבה מירה שנן, יו"ר מועצת העיר ומחזיקת תיק החינוך ברמת-גן:" פינטו הוא מנהל בית ספר ברמת-גן ולא יעלה על הדעת שיתערב בעניין מקצועי של אחת מהקולגות שלו בעיר למקצוע. במקום לתמוך במאמצים הרבים שנעשים על ידי הרשות המקומית ומשרד החינוך על מנת לעזור לבית הספר לעלות על מסלול של שגרה בריאה, הוא בחר לחבל ולהתערב בנושאים לא לו, תוך התהדרות בססמאות ריקות מתוכן".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

קול ששון וקול שמחה: מתחתנים בצל הקורונה

עונת האירועים העירונית בזמן משבר הקורונה נמשכת. בתמיכה עירונית מקיפה ובהתאם להנחיות משרד הבריאות נערכה היום חתונתם של גרשון ונטע...

חדשות רמת גן-גבעתיים12 בינואר 2021    דקה אחת
0

רמת גן מובילה במדדי חופש המידע

דוח הרשויות המקומיות של היחידה הממשלתית לחופש המידע ומשרד הפנים קובע: רמת-גן מובילה במדדים של חופש המידע עם כ-90% בקשות...

חדשות רמת גן-גבעתיים11 בינואר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה

  • מירב
    גיבוי אלימות בידי הסתדרות המורים

    ובכן, זו לא פעם ראשונה וודאי לא אחרונה שהסתדרות המורים מגבה התנהלויות לא תקינות של מורות המוגנות על ידו של ארגוןזה. כמובן.השאלה עד לאן יעלה הרף של מורות שרודות בתלמידים משפילות ואף מקללות תלמידים. עד מתי יחרישו למקרי אלימות בידי תלמידים שלא מתאימים למערכת.ומדוע אין תוכנית מיוחדת למניעת אלימות מכל הצדדים?יש למצוא פתרון שיספק מרגוע לכל הצדדים.