חדשות רמת גן-גבעתיים

סוף העונה

חדשות רמת גן-גבעתיים20 בדצמבר 2018    דקה אחת
0

חנות הביגוד והאופנה לגברים "מילטון" ברחוב ביאליק 46 תסגור בקרוב את שעריה לאחר כ-40 שנים • בין לקוחות החנות לדורותיה: שמעון פרס, גלעד ארדן, אביגדור ליברמן ושאול מופז

סוף העונה
האחים אברהמי בבית מילטון. "מיצינו את חדוות העשייה" ׀ צילום: יח"צ

עוד סמל אופנה בביאליק ייכנס לדפי ההיסטוריה. חנות הביגוד והאופנה לגברים "מילטון" שברחוב ביאליק 46 תסגור בקרוב את שעריה לאחר כ-40 שנים.
לא רק רמת גנים הגיעו לבית האופנה שהקימו האחים רמי ואבי אברהמי. "היו מגיעים אלינו שרים, חברי כנסת ואישים גם ממקומות רחוקים", סיפר השבוע רמי אברהם. "הגיעו לכאן שמעון פרס, גלעד ארדן, אביגדור ליברמן, שאול מופז, רמטכ"לים ורבים נוספים. התאמנו לכל אחד את החליפה המתאימה לו".
אברהמי מספר עוד בנימה נוסטלגית, שהיו קליינטים שהוא ואחיו התאימו להם חליפות לחתונה, ובמרוצת השנים הגיעו גם ילדיהם ונכדיהם לבית האופנה. "היה לנו תמיד שירות אישי ומקצוענות. לכל אחד הייתה החליפה המתאימה לו, ואנשים שמרו לנו אמונים וגם דור ההמשך שלהם המשיך להגיע אלינו", הוא סיפר עוד.
מה ההבדל בין אז להיום?
"פעם הייתה יותר תמימות. הבאנו לכאן את מיטב האופנה מצרפת ואיטליה. היום האוכלוסייה באזור מבוגרת יותר והצעירים יושבים על האינטרנט. כיום גם קשה לקליינטים להגיע, בגלל מצוקת החנייה. זו בעיה קשה. לפני 40 שנים רחוב ביאליק היה אטרקטיבי, סואן ומוקד עלייה לרגל, אבל זו כבר היסטוריה".
מדוע החלטתם לסגור?
"מיצינו את חדוות העשייה".
מתי החנות תסגור את שעריה סופית?
"כאשר נגמור את מכירת כל המלאי, שאנחנו מציעים כעת בהנחה גבוהה. זה יקרה אולי בעוד כמה ימים".
איך התחושה?
"יש צביטה בלב. כאן היה מפעל החיים שלנו, אבל יש גם סיפוק והייתה לנו פרנסה טובה".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

תוכנית לעידוד גיוס על שם רס"ל עמית...

רמת גן השיקה תוכנית ייחודית לעידוד והכנה לקראת הגיוס לצה"ל, על שמו של לוחם גדוד הסיור של גולני, רס"ל עמית...

חדשות רמת גן-גבעתיים8 ביולי 2020    דקה אחת
0

מבצע חיסונים לילדי גבעתיים

כ-900 ילדים צפויים להתחסן במבצע החיסונים המיוחד של משרד הבריאות ועיריית גבעתיים, שהחל בשבוע שעבר, לילדי העיר העולים לכיתות א'...

חדשות רמת גן-גבעתיים8 ביולי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה