חדשות רמת גן-גבעתיים

"נותנים לילדים אוכל רקוב"

חדשות רמת גן-גבעתיים13 בדצמבר 2018    דקה אחת
0

הורים לילדים בצהרון בגן ברמת גן מוחים על פירות רקובים שסופקו: "לא ייתכן שיגישו אוכל כזה לילדים שלנו כשאנחנו משלמים ממיטב כספנו" • העירייה: "האוכל הושלך לפח"

"נותנים לילדים אוכל רקוב"
שריר והפירות הרקובים. דורש לקבל הסברים ׀ צילומים: יח"צ, באדיבות ההורים

"סיפקו לילדינו במזון שלא ראוי למאכל אדם", כך אומרים הורים בגן ברמת גן שנדהמו לגלות פירות רקובים בגן. "לא ייתכן שיגישו אוכל כזה לילדים שלנו כשאנחנו משלמים ממיטב כספנו", אומר אחד ההורים.
חבר המועצה גלעד שריר שנכנס לתמונה דרש ממפעלי בית עמנואל לבדוק אם יש מנגנון של קנס לספק המזון במקרה כזה, והאם וכיצד העירייה מפקחת על המזון המגיע ועל טריותו. "לפי התמונות, הפירות שכבו מספר שבועות אצל הספק ארוזים, והדברים אינם טריים. אני לא רוצה לחשוב מה קורה עם שאר המזון. זה מעביר בי חלחלה", אומר שריר. "אם החוזה מאפשר לקנוס את הספק, זה לדעתי מה שצריך לעשות. אם לא קנס – לפחות עונש ששבוע לא רוכשים ממנו בעקבות מקרה שכזה".
מעיריית רמת גן נמסר: "עם קבלת המזון הוא הושלך באופן מיידי לפח האשפה, והילדים לא צרכו ממנו בשום שלב. מיד עם היוודע הדבר, ערכה חברת בית עמנואל בירור מעמיק מול חברת המזון, ונציגיה יגיעו לפגישה במשרדי החברה. בית עמנואל תנקוט את כל האמצעים העומדים לרשותה למנוע הישנות של מקרים כגון זה, ותפעל מול חברת המזון באמצעים משפטיים וכספיים, בהתאם לחוזה ההתקשרות עמה. בית עמנואל תמשיך לשים בראש סדר העדיפות את נושא הזנת הילדים, תוך הקפדה על בניית תפריט עשיר ובריא, אופן הגשתו, איכותו ובטיחות המזון. יצוין כי הנהלת העיר החדשה החליטה זה מכבר על שכירת חברת ייעוץ, מהמובילות בארץ, על מנת לבחון ולהיטיב את מכלול השירותים הניתנים בתחום הגיל הרך, לרבות בנושא המזון".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

שי מקלעי

מנהל בית הספר התיכון קלעי בגבעתיים, ד"ר אבי בנבנישתי יחד עם מנהל המחלקה החברתית בבית הספר וועד ההורים בראשות שרון...

חדשות רמת גן-גבעתיים5 באפריל 2020    דקה אחת
0

התראה לפני עתירה לבג"ץ

בעקבות ההפרות הבוטות של הנחיות משרד הבריאות והממשלה בעיר בני ברק ונוכח הגידול בחולי קורונה בבני ברק והסמיכות לרמת גן...

חדשות רמת גן-גבעתיים1 באפריל 2020    3 דקות

כתיבת תגובה