חדשות רמת גן-גבעתיים

קיבלו נזיפה

חדשות רמת גן-גבעתיים6 בדצמבר 2018    דקה אחת
0

עיריית גבעתיים הוציאה צו סגירה מִנהלי נגד פאב שהמחסן שלו גרם למעבר בלתי פוסק בחדר המדרגות המשותף של בניין המגורים • הצו הוסר רק לאחר התחייבות של בעלי הפאב להפסקת השימוש בחדר המדרגות

קיבלו נזיפה
בוקסנבאום. "הפרעה חריגה" ׀ צילום: משה כהן

על רקע פריחת הפאבים והברים לאורך רחוב כצנלסון בגבעתיים, הוציאה העירייה צו סגירה מִנהלי נגד פאב, שהמחסן שלו בקומת הגלריה גרם למעבר בלתי פוסק בחדר המדרגות המשותף של בניין המגורים. הצו הוסר רק לאחר התחייבות של בעלי הפאב להפסקת השימוש בחדר המדרגות.
מנהל אגף נכסים ורישוי עסקים בעירייה, אלון בוקסנבאום, ציין שבעקבות תלונות רבות מצד דיירי הבניין ולאחר שבעלי העסק הוזהרו במשך חודשים, בשיחות, במפגשים ובמכתבים, שעליהם לפתור את המטרד שנוצר בחדר המדרגות – הוחלט על הוצאת צו הסגירה המִנהלי.
בעקבות התלונות, רישיון העסק בוטל ובעלי הפאב נדרשו להתקין מדרגות למחסן שבקומת הגלריה מתוך העסק ולהפסיק להיכנס ולבוא דרך חדר המדרגות של הבניין.
בוקסנבאום סיפר עוד כי לאחר שהעסק נסגר בעקבות הצו, בעלי העסק פנו לעירייה בבקשה דחופה להסדיר את הנושא, ופנו, ביחד עם נציג מחלקת רישוי עסקים, למשרד הבריאות כדי לאשר תכנית עסק חדשה שתכלול מדרגות מתוך העסק.
במקביל התחייבו בעלי העסק בכתב להפסיק להשתמש במחסן עד אשר יסדירו את השימוש על פי דין.
בוקסנבאום ציין כי העירייה קיבלה את התחייבותם ואפשרה להם לפעול בכפוף לתנאים שעליהם התחייבו ולפרק זמן מוגבל, עד אשר יותקנו המדרגות הפנימיות ותחת אכיפת התחייבויות העסק.
"ההפרעה לשכנים הייתה חריגה, ונאלצנו להוציא את צו הסגירה. אני מקווה שכעת הבעיה תיפתר", ציין עוד.
ראש העירייה, רן קוניק: "לא נתפשר על איכות החיים של הדיירים באזור".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

המהפכה הירוקה של גבעתיים

גבעתיים תהפוך לעיר הראשונה בארץ שבה כל המדרכות מוצלות על ידי עצים. "בכל רחוב יהיו עצים מסוגים שונים, שיביאו ליצירת...

חדשות רמת גן-גבעתיים6 בדצמבר 2019    6 דקות
0

"נעים בסופ"ש": תוגברה תדירות הקווים ונוספו אוטובוסים

התגבור המאסיבי בתדירות המיניבוסים והוספתם של אוטובוסים, הביאו בסוף השבוע השני לפעילותו של מיזם התחבורה הציבורית "נעים בסופ"ש" לגידול במספר...

חדשות רמת גן-גבעתיים6 בדצמבר 2019    3 דקות

כתיבת תגובה