חדשות רמת גן-גבעתיים

פולק התפטרה מתפקידה ברמת חן

חדשות רמת גן-גבעתיים22 בנובמבר 2018    2 דקות
0

"אני מרגישה מאוכזבת מתוצאות הבחירות, אבל מקבלת את גזר דין הבוחר", אומר המשנה לראש עיריית רמת גן אדווה פולק, שהתמודדה בבחירות למועצה ברשימתו של ראש העירייה היוצא ישראל זינגר. פולק הגישה השבוע את התפטרותה מתפקידה כיו"ר עמותת המרכז הקהילתי רמת חן.
עם זאת, פולק הבהירה שהיא מתכוונת בינתיים להמשיך לכהן כחברת מועצת עיריית רמת גן, מספסלי האופוזיציה.
האכזבה של פולק נבעה מהפסדו של זינגר בבחירות ומהתוצאות בשכונת רמת חן, שהיו הפעם שקולות ואף עם יתרון קל לכרמל שאמה הכהן. זאת בניגוד לבחירות הקודמות לעירייה ב-2013, שבהן זינגר זכה ברוב גדול בשכונה.
במכתב ההתפטרות מהמרכז הקהילתי רמת חן כתבה פולק, שגדלה בשכונה הוותיקה ומתגוררת שבה גם כיום: "בעקבות תוצאות הבחירות העירוניות, הרשו לי להגיש בזאת את התפטרותי לאלתר מתפקיד יו"ר עמותת המרכז הקהילתי רמת חן".
"באתי לברך, באתי בידיים נקיות וטובות, לעשות למען, לקדם ולתרום לסביבה שבה אנו חיים. באתי להוכיח שיחד המציאות שלנו ושל ילדינו יכולה להיות הרבה יותר טובה, איכותית ונעימה", כתבה עוד פולק במכתב ההתפטרות. "אני מאחלת לכם שתדעו לשמור על המרקם העדין הזה של חיים בקהילה עירונית אורבנית ומנוכרת לצד קהילה חמה ואוהבת עם ערבות הדדית, שתשמרו על אותו 'קיבוץ עירוני' מופלא".
בשיחה עם "המקומון" מציינת פולק כי לצד דברים טובים, גם היו טעויות שהביאו לתבוסתו של זינגר. "עשינו הרבה טעויות", היא מציינת.
אילו טעויות עשיתם?
"לא פרסמנו מספיק וגם לא עשינו פעולות ראוותניות. המערכת הציבורית מאוד מאוד קשה".
היו ברמת חן טענות קשות נגד עבודות התשתית ברחוב רזיאל, שגרעו מקומות חנייה רבים.
"העיתוי לא היה טוב. היה צריך לעשות את זה אחרי הבחירות, אבל השיקול שלנו היה מקצועי. יש פחות מקומות חנייה, אבל אין מחסור. תושבים נהגו להחנות כמה רכבים ברחוב רזיאל במקום בחניות הפרטיות. הסתכלנו קדימה ורצינו שביל אופניים שזה העתיד".
מה דעתך על הקמפיין הנגטיבי שהמטה של זינגר ניהל נגד שאמה הכהן ומשפחתו?
"זה לא סגנון שהייתי בוחרת בו, אבל גם המשפחה של ישראל ידעה הרבה מאוד צער".
משה כהן

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

"שילוב הגמלאים בקהילה עושה טוב לכולם"

"הבעיה הכי קריטית של רבים מהגמלאים היא הבדידות", אומר מחזיק תיק הגמלאים בעיריית גבעתיים אלי הולצמן. "גמלאי בודד עלול להיכנס...

חדשות רמת גן-גבעתיים19 בנובמבר 2019    4 דקות
0

גבעתיים: זינוק בניגשים לבגרות ב-5 יחידות מתמטיקה

מגמת עלייה במספר הניגשים לבגרות במתמטיקה 5 יחידות, שזינק בגבעתיים תוך חמש שנים מ-15.8% ל-31%. כך עולה מנתוני המצוינות של...

חדשות רמת גן-גבעתיים19 בנובמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה