חדשות רמת גן-גבעתיים

דחיפות, משיכות והתנהגות אלימה

חדשות רמת גן-גבעתיים8 בנובמבר 2018    דקה אחת
0

הפרקליטות הגישה כתב אישום נגד עובדות שתקפו פעוטות בגן ילדים ברמת גן • מנהלת הגן עודכנה על ידי ההורים, אך נמנעה לכאורה מלדווח למשטרה כנדרש על פי החוק

דחיפות, משיכות והתנהגות אלימה
הורים מפגינים מול בית הגננת. לא הגיעה לדיון ׀ צילום: אבשלום ששוני

בבית משפט השלום בתל אביב-יפו הוגש השבוע כתב אישום נגד ארבע עובדות בגן ילדים ברמת גן שתקפו פעוטות.
על פי כתב האישום, במספר רב של הזדמנויות תקפו שלוש עובדות תינוקות ופעוטות בגן ונהגו כלפיהם בצורה אלימה וכוחנית. בין השאר, הכו, דחפו, משכו וטלטלו אותם. אחת העובדות משכה מתחת לאחד הפעוטות מזרן שעליו ישן, וגרמה לו ליפול על הרצפה. בהמשך, הורידה את מכנסיו ותחתוניו ומשכה אותו בידיו בחוזקה בעוד מכנסיו ותחתוניו מופשלים.
בהזדמנות אחרת משכה ילד בחולצתו, הושיבה אותו על הרצפה בין רגליה, תוך שאחזה בו ברגליה ומנעה ממנו לזוז במשך מספר דקות. כמו כן, משכה תינוקת בחוזקה בחולצתה, אחזה בפניה בכוח, והצמידה חיתול לפניה.
על פי כתב האישום מנהלת הגן, שנאשמת אף היא, עודכנה על ידי הורי התינוקות והפעוטות בדבר סימני חבלה על גופם, והיה לה יסוד סביר לחשוב כי שתי עובדות מבצעות מעשי תקיפה כלפי התינוקות והפעוטות. כמו כן, הייתה עדה למעשי תקיפה ולאווירה האלימה השוררת בגן, ואף נהגה בעצמה בצורה כוחנית כלפי הפעוטות. היא נמנעה מלדווח על פרטי המעשים למשטרת ישראל או לעובד סוציאלי שמונה לפי חוק. "במחדליה הפרה נאשמת 4, ללא הצדק כדין, את חובת הדיווח שעה שהייתה לה האחריות לצורכי מחייתם, בריאותם, חינוכם או שלומם", נטען בכתב האישום.
בזמן שהוגש כתב האישום לא נכחו הנאשמות באולם, מחשש שההורים שהגיעו למקום יכו אותם.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

מלחמת המים עולה שלב

התוכנית של רשות המים לאחד את תאגידי המים של רמת גן, גבעתיים ובני ברק, מעוררת התנגדויות, ותוכרע בבית המשפט. בשלוש...

חדשות רמת גן-גבעתיים31 ביולי 2020    3 דקות
0

רמת גן עושה כבוד לסביח העירקי

הכיכר שנבנית בימים אלה בצומת הרחובות נגבה-עוזיאל ברמת גן תיקרא "כיכר סביח" - על שם המאכל המיתולוגי, שהביאו איתם יוצאי...

חדשות רמת גן-גבעתיים31 ביולי 2020    4 דקות

כתיבת תגובה