חדשות רמת גן-גבעתיים

זינגר מתחזק במערכת הפוליטית

חדשות רמת גן-גבעתיים15 באוקטובר 2018    דקה אחת
0

יהדות התורה, בראשות הרב צבי שיינפלד, ורשימות הגמלאים ו"רמת גני" הודיעו השבוע על תמיכתן במועמדותו של ישראל זינגר בבחירות לראשות העירייה

זינגר מתחזק במערכת הפוליטית
זינגר והגמלאים. מעלה הילוך ׀ צילום: יח"צ

יו"ר יהדות התורה ברמת גן, הרב צבי שיינפלד, הודיע על תמיכה במועמדותו של זינגר לראשות הרשימה והכריז: "נתמוך גם ברשימתו של זינגר בבחירות למועצה".
הרב שיינפלד הבהיר שהתמיכה בזינגר מקובלת על שני המרכיבים של יהדות התורה: דגל התורה ואגודת ישראל. "אני מעריך שיש לנו תמיכה ברמת גן של כ-1,100 מצביעים", ציין.
מדוע החלטתם לתמוך בזינגר?
"מבחינת דתית קיבלנו מזינגר הכל. הוא נתן לנו בעין יפה, ביד רחבה ובידידות עמוקה ונענה לצורכי הדת של ציבור גדול בעיר. בתי כנסת בעיר, גם של הציבור הדתי לאומי, זכו לסיוע".
שיינפלד, המכהן כרב של בית הכנסת "קהילת עץ חיים", ציין כי רבים מהמתפללים נמנים עם הציבור הדתי לאומי. "יש תמיכה רחבה של הציבור הדתי בזינגר", הוא הוסיף.
ביום שלישי נפגש זינגר עם רשימת הגמלאים, בראשותו של חבר המועצה איצ'ה שחם ועשרות פעילים. "שיתוף הפעולה בקדנציה הנוכחית, ההקשבה והרצון לעשות טוב לוותיקי העיר לא השאירו לנו ספק כי זינגר הוא ראש העיר הנכון לגמלאים ברמת גן", ציין שחם.
זינגר אמר באירוע: "ותיקי העיר היו בראש סדר העדיפויות שלנו וביחד עם ידידי איצ'ה שחם עשינו רבות למען גמלאי העיר במרכזים החדשים שהוקמו ובפעילויות תרבות ופנאי".
ביום שלישי נפגש זינגר גם עם רשימת "רמת גני", בראשותו של ישראל זרי, הפונה למצביעים הצעירים בעיר.
"זינגר יקדם את תכניות הצעירים לפי מצע שגיבשה סיעת 'רמת גני', והוא התחייב להקים רשות צעירים אוטונומית בתקצוב של יותר מ-30 מיליון שקל בשנה", ציין זרי.
זינגר ציין: "זרי, אשר מגיע עם ניסיון חברתי עשיר, הצליח לסחוף אחריו אלפי צעירים מכל קצוות העיר", והבטיח: "בקדנציה הבאה המענה לצעירים יעלה הילוך".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

תוכנית לעידוד גיוס על שם רס"ל עמית...

רמת גן השיקה תוכנית ייחודית לעידוד והכנה לקראת הגיוס לצה"ל, על שמו של לוחם גדוד הסיור של גולני, רס"ל עמית...

חדשות רמת גן-גבעתיים8 ביולי 2020    דקה אחת
0

מבצע חיסונים לילדי גבעתיים

כ-900 ילדים צפויים להתחסן במבצע החיסונים המיוחד של משרד הבריאות ועיריית גבעתיים, שהחל בשבוע שעבר, לילדי העיר העולים לכיתות א'...

חדשות רמת גן-גבעתיים8 ביולי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה