חדשות רמת גן-גבעתיים

בית ספר חדש בעיר

חדשות רמת גן-גבעתיים4 בספטמבר 2018    דקה אחת
0

בימים אלה הסתיימו עבודות הבנייה של בית ספר ברחוב אליהו בית הצורי וגני ילדים בשכונת המשתלה

בית ספר חדש בעיר
בית הספר החדש ברחוב אליהו בית הצורי. צמיחה חינוכית בעיר ׀ צילום: באדיבות אחוזת החוף

כחלק מתנופת הבנייה של עיריית תל אביב יפו להגדלת מוסדות החינוך ברחבי העיר – תוכננו ונבנו על ידי אגף הפרויקטים של חברת אחוזות החוף שני מוסדות חינוך חדשים: אשכול גנים בשכונת המשתלה בצפון העיר ובית ספר בשכונת רמת אביב ג'.

המבנה של בית הספר החדש – ברחוב אליהו בית הצורי, המקביל לשדרות קרן קיימת לישראל – הוקם דרומית למגרש החנייה הקיים ותוכנן כך שלא יפגע במאזן החניות באזור. בית הספר, שהחל להיבנות בחודש מרץ 2017, כולל אולם ספורט משוכלל, ספרייה, 12 כיתות לימוד חדשות ומעוצבות ועוד שלוש כיתות לחינוך מיוחד עם אופציה להרחבה עתידית של שש כיתות נוספות. מלבד זאת, הוקמו חדרים מקצועיים כגון חדרי מדעים וטכנולוגיה.

יפה טל, מנהלת אגף פרויקטים וסמנכ"לית חברת אחוזות החוף, אמרה: "עוד בשלביו הראשונים הצגנו אותו לתושבי האזור ואף שמענו והטמענו את בקשותיהם. לפני הביצוע חזרנו ועדכנו את התושבים בשלבי העבודה ובלו"ז המתוכנן".

פרויקט נוסף שאליו ייכנסו בעוד מספר ימים עשרות ילדים קטנים ונרגשים הוא גני הילדים בשכונת המשתלה. מדובר בשלוש כיתות גן במבנה בן שני קומות, אשר הוקמו בסמוך לכיתות גן קיימות במטרה להמשיך ולפתח אשכול גנים ולהעניק פתרון לאוכלוסייה הצעירה שגרה בשכונה. המבנה משתרע על פני שטח של כ-1,000 מ"ר, כאשר הפיתוח הייחודי מאפשר נגישות והתקהלות של שני מתחמי הגן.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

סערה תורנית

  חבר מועצת עיריית רמת גן, שלומי בן ששון (הצעירים), פנה למנכ"ל משרד החקלאות, שלמה בן אליהו, בדרישה לשקול את...

חדשות רמת גן-גבעתיים23 בינואר 2020    2 דקות
0

הג'וב הכי טוב בעולם

  במקום הטיול הגדול שאחרי הצבא, צעירים רבים רוצים לעבוד כשליחים של הסוכנות היהודית מעבר לים. "אם יש סיבה טובה...

חדשות רמת גן-גבעתיים20 בינואר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה