חדשות רמת גן-גבעתיים

מי מחפש מורה לאנגלית?

חדשות רמת גן-גבעתיים26 באוגוסט 2018    דקה אחת
0

איילת שוחט פת-אל, לשעבר מורה לאנגלית ב"אורט אבין" ברמת גן, נותרה ללא עבודה • לטענתה, ראש העירייה ומנהלת אגף החינוך הבטיחו לעזור, אבל היא עדיין בבית • העירייה: "לא הובטח לה דבר"

מי מחפש מורה לאנגלית?
שוחט פת-אל. מורה מוערכת שזכתה בפרסים ׀ צילום משפחתי

איך קורה שמורה מוערכת לאנגלית נשארת ללא עבודה כשבמערכת החינוך מחפשים בנרות מורים לאנגלית?

לאיילת שוחט פת-אל, תושבת רמת גן, יש קורות חיים מרשימים. בין היתר הייתה מורה לאנגלית וסגנית מנהלת בתיכון "אורט אבין" ברמת גן, מרצה לאנגלית באוניברסיטת בר-אילן ומורה לאנגלית בתיכון תל אביב. למרות זאת, היא מצאה את עצמה בגיל 50 מובטלת מסיבות שלטענתה אינן מקצועיות.

לאחר פיטוריה היא פנתה לראש העירייה, ישראל זינגר, ולמנהלת אגף החינוך בעירייה, דליה לין, וביקשה את עזרתם. "זינגר אמר שהוא רוצה לעזור לי אבל הוא לא יכול, ודליה אמרה שתשתדל אבל לא עשתה דבר".

דבר פיטוריה הגיע לאוזניו של אורי מירס, תלמידה לשעבר, והוא פרסם פוסט בפייסבוק שבו הוא קורא לגולשים לעזור למורתו האהובה. "אני בהלם ועצוב. המורה שלי דאגה לי המון בתיכון וראתה את הפוטנציאל שלי", כותב מירס בפוסט שהגיע ל-18 אלף צפיות.

כשאני שואל את שוחט פת-אל אם הלימוד חסר לה, היא עונה: "כמו אוויר לנשימה. קשה לי עם העובדה שאחרי כל מה שנתתי למערכת אני מוצאת את עצמי בבית בגיל 50. אני מורה לאנגלית ואני יודעת שחסרים מורים לאנגלית. עד כדי כך חסרים מורים, שעשינו הסבה של מורים לשל"ח להוראת האנגלית. הייתה בבית הספר בדיחה ש'גם אם מישהו נובח באנגלית, שיבוא', אז איך זה שאין עבודה בשבילי? לא מובן".

מהעירייה נמסר: "בניגוד לנטען לא הובטח לה דבר מטעם מנהלת אגף החינוך או מראש העיר. המורה מוזמנת להציע את מועמדותה למנהלי בתי הספר".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

מינוי משפטי חדש

ברכות לעו"ד סהר פינטו שנכנס לתפקידו כיועץ המשפטי בעיריית רמת-גן ומנהל השירות המשפטי בעירייה. האגף המשפטי בעירייה אחראי על מתן שירותים...

חדשות רמת גן-גבעתיים15 בספטמבר 2019    דקה אחת
0

שריפה בגבעתיים בגלל אופניים חשמליים

לוחמי האש הגיעו בשעות הצהריים היום (שבת 14.9) לכבות שריפה בדירה ברחוב כצנלסון בגבעתיים. צוותי הכיבוי שהגיעו למקום זיהו עשן...

חדשות רמת גן-גבעתיים14 בספטמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה