חדשות רמת גן-גבעתיים

"למי אנחנו מפריעים? לדגים?"

חדשות רמת גן-גבעתיים26 באוגוסט 2018    דקה אחת
0

בני נוער טוענים שהנהלת הפארק נטפלת אליהם ומזמינה משטרה על כל רעש קטן • מנהל הפארק, ירון שמואלי: "אנחנו מזמינים משטרה רק כשבני הנוער עוברים את גבול הטעם הטוב"

"למי אנחנו מפריעים? לדגים?"
בן משה. "בעירייה לא מבינים את הנוער" ׀ צילום פרטי

"מכל מקום מגרשים אותנו. גם בפארק אנחנו לא יכולים לעשן בשקט?", כך טוען ג', בן 16, בעקבות האירוע החריג בשבוע שעבר שבו הוזמנה ניידת משטרה לחבורת נערים שעישנה ושתתה בפארק הלאומי. חלק מהנערים נלקחו לחקירה במשטרה.

לדברי ג', "לא עשינו שום דבר חריג חוץ מלעשן וסתם הזמינו לנו ניידת. אומרים שעשינו רעש, אבל אין בכלל בתים קרובים, אז למי הפרענו? לדגים?".

מחזיק תיק החינוך, אביהוא בן משה, אומר כי הסיבה שבני נוער משתוללים בפארק ומעשנים שם סמים היא בגלל שאין להם מה לעשות בפארק. "צריך להקים במבנה העגול מועדון נוער ולהציע להם מופעים כדי שלא ישתעממו בקיץ". כמו כן, הוא טוען כי הנהלת הפארק מפעילה יד קשה מדי כלפי הנוער. "כעובד סוציאלי אני טוען שלפני שמפעילים יד קשה צריך להבין את הסיבות להתנהגות של הנוער ולא נראה שזה קורה בעירייה".

מנהל הפארק הלאומי, ירון שמואלי: "אם יש בני נוער שעוברים את גבולות הטעם הטוב, אנחנו מזמינים להם שיטור עירוני ומטפלים בהם נקודתית. אנחנו לא רוצים להגיע למקומות האלה, אבל אם לא ישאירו לנו ברירה זה מה שנעשה".

מהעירייה נמסר: "אביהוא מתפרץ לדלת פתוחה, שהרי כבר לפני מספר חודשים פורסם באמצעי התקשורת המקומיים והארציים קול קורא ליזמים להציע פעילות למבנה העגול, לאחר קבלת כלל ההצעות נתחיל בתוכניות וביישום המיזם".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

שי מקלעי

מנהל בית הספר התיכון קלעי בגבעתיים, ד"ר אבי בנבנישתי יחד עם מנהל המחלקה החברתית בבית הספר וועד ההורים בראשות שרון...

חדשות רמת גן-גבעתיים5 באפריל 2020    דקה אחת
0

התראה לפני עתירה לבג"ץ

בעקבות ההפרות הבוטות של הנחיות משרד הבריאות והממשלה בעיר בני ברק ונוכח הגידול בחולי קורונה בבני ברק והסמיכות לרמת גן...

חדשות רמת גן-גבעתיים1 באפריל 2020    3 דקות

כתיבת תגובה