חדשות רמת גן-גבעתיים

אל תסגרו את הצומת

חדשות רמת גן-גבעתיים26 באוגוסט 2018    דקה אחת
0

עו"ד שלומי הראל, שמתמודד על ראשות עיריית רמת גן, מוחה על סגירת צומת עלית לתנועה למגיעים מארלוזורוב: "הסגירה תיצור בעיה גדולה לתושבים רבים" • העירייה: "הצהרות חסרות שחר שנועדו להשיג מטרות פוליטיות"

אל תסגרו את הצומת
השלט בארלוזורוב. שיבושי תנועה קשים ׀ צילום: מטה הבחירות של שלומי הראל

"זה מצוין שמקימים רכבת קלה ומייעלים תשתיות, אבל אם רוצים לעודד תושבים להשתמש בתחבורה הציבורית, צריכים לדעת שבעת שינויים יש לתת מענה" – כך אומר עו"ד שלומי הראל, שמתמודד על ראשות עיריית רמת גן.

הראל אומר זאת בעקבות תליית שלט ברחוב ארלוזורוב, שמודיע כי ב-29.8-26.8 צומת עלית יהיה סגור לתנועה למגיעים מארלוזורוב. הסגירה תתבצע בשל עבודות בתחנת עילית של "הקו האדום" של הרכבת הקלה.

הדבר צפוי לגרום לעומסי תנועה כבדים באזורים נרחבים בשכונות הסמוכות ובמרכז העיר, מאחר שרחוב ארלוזורוב מהווה את אחד מצירי התנועה הראשיים בין רמת גן לצומת עלית.

"סגירת היציאה מהעיר דרך ארלוזורוב מהווה בעיה גדולה לתושבים רבים ובעיקר לתושבי השכונות הסמוכות – החשמונאים וארלוזורוב ואלו שיוצאים ממרכז העיר על הציר בדרך למתחם הבורסה ותל אביב", מזהיר הראל. "זה גם יגרום לשיבושים בתחבורה הציבורית".

לדבריו, יש לפעול למציאת פתרונות חלופיים במהלך השבועות הארוכים שבהם רחוב ארלוזורוב יהיה סגור לתנועת כלי רכב.

מהעירייה נמסר: "בניגוד לנטען, ההסדרים המדוברים מתייחסים לתקופה של שישה ימים ולא חודש. ההסדר בוצע תוך תיאום עם גורמי המקצוע בעירייה ותוך מציאת אלטרנטיבות להכוונת התנועה. צר לנו שהפונה בחר לפרסם הצהרות חסרות שחר לטובת השגת מטרותיו הפוליטיות. יצוין כי עיריית רמת גן תמשיך בעבודת התיאום מול מערך הביצוע של חברת נת"ע לטובת קידום עבודות ההקמה של הקו האדום".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

שי מקלעי

מנהל בית הספר התיכון קלעי בגבעתיים, ד"ר אבי בנבנישתי יחד עם מנהל המחלקה החברתית בבית הספר וועד ההורים בראשות שרון...

חדשות רמת גן-גבעתיים5 באפריל 2020    דקה אחת
0

התראה לפני עתירה לבג"ץ

בעקבות ההפרות הבוטות של הנחיות משרד הבריאות והממשלה בעיר בני ברק ונוכח הגידול בחולי קורונה בבני ברק והסמיכות לרמת גן...

חדשות רמת גן-גבעתיים1 באפריל 2020    3 דקות

כתיבת תגובה