חדשות רמת גן-גבעתיים

במי העבודה תומכת לראשות

חדשות רמת גן-גבעתיים23 באוגוסט 2018    דקה אחת
0

פעיליו של גרינברג העלו פוסטים שבהם הם טוענים שהעבודה תומכת במועמדותו, אבל לברוורמן יש מכתב תמיכה של מזכ"ל המפלגה ערן חרמוני

במי העבודה תומכת לראשות
גרינברג. גם בעבודה לא רגוע ׀ צילום: באדיבות גרינברג

אחרי שנחשפנו למחלוקות ולמאבקים בסניף הליכוד, אנחנו מגלים כעת שגם בסיעת העבודה לא רגוע.

פעיליו של רמי גרינברג העלו בימים האחרונים פוסטים בפייסבוק, שבהם הם טוענים שהעבודה תומכת במועמדותו, אבל מנגד שולף ראש העירייה איציק ברוורמן מסמך רשמי שמבטיח לו את התמיכה של המפלגה. המכתב, שנושא לוגו של מפלגת העבודה, חתום על ידי מזכ"ל המפלגה ערן חרמוני ומצהיר על החלטת הוועדה המוניציפלית לתמוך בו לראשות העירייה.

אחרי שהצהיר יו"ר הסניף המקומי של מפלגת העבודה, שלום קוטלר, על תמיכתו בגרינברג, מיהרו פעיליו לחבר את אותה תמיכה למפלגת העבודה ולא לסניף המקומי שכמעט אינו פעיל, אלא שהמכתב של חרמוני טרף את הקלפים. "איציק חברנו היקר", כתב מזכ"ל מפלגת העבודה. "מפלגת העבודה רואה בך ראש עיר מצליח שטובת התושבים לנגד עיניו ושמנהיגותו ניכרת בעיר. אנו מאחלים לך הצלחה רבה בבחירות ועומדים לרשותך".

כזכור, לאחרונה ציין "המקומון" פתח תקוה פנייה אל חבר המועצה אורי אהד מצד גורמים בכירים במפלגה, שמציעים לו לקבל תמיכה כספית בגובה של מנדט אם יקבלו את הסכמתו של ראש העירייה המכהן ברוורמן.

כבר אז היה ניתן להבין את עמדת המפלגה, אולם מסתבר כי החלטתו של קוטלר, שלא הייתה לרוחה של הוועדה המוניציפלית, הובילה להוצאת מכתב תמיכה חד-משמעי, הסותר כאמור את הפרסומים שהעלו פעילים ממטה גרינברג. יש להבהיר כי על פי אותו מכתב סיעת העבודה תומכת חד-משמעית בברוורמן אם כי אין בכך כדי לכפות את עמדתה על חברי הסניף המקומי שכאמור יכולים להצביע על פי ראות עיניהם.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

צבעי מלחמה

"אם לא היו הציורים - לא יודע איפה הייתי היום", אמר בהתרגשות דוד בן חיים (64), שפתח במחסן ששיפץ ברחוב...

חדשות רמת גן-גבעתיים18 בנובמבר 2019    3 דקות
0

ספסל נתינה ראשון בגבעתיים

ספסל נתינה חדש נחנך בגן הבנים בגבעתיים, במסגרת אירועי שבוע הקהילה בעיר. ספסלי נתינה, יוזמה של סיניה זילברמן, פזורים ברחבי...

חדשות רמת גן-גבעתיים18 בנובמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה