חדשות רמת גן-גבעתיים

הפוליטיקאים אמרו את דברם

חדשות רמת גן-גבעתיים23 באוגוסט 2018    דקה אחת
0

כשחברי המועצה נדרשו השבוע להכריז על הסיעות שלהם בבחירות הקרובות נשמעו כמה הצהרות מפתיעות שהצביעו על קליקות פנימיות במועצה

הפוליטיקאים אמרו את דברם
ברוורמן, קואז ופן. התחברו לאחרונה ׀ צילום: יח"צ

ישיבת המועצה נפתחה בהכרזה של חברי המועצה על הסיעות שלהם בבחירות. יו"ר ועדת הבחירות, ג'קי דהן, שטח בפני החברים את המחויבות ואסף את צילום תעודות הזהות. לצדו ישבו מנהל הבחירות בעיר רונן צברי וסגנו אריה ניר.

ראש העירייה איציק ברוורמן הציג הצהרה של חבר המועצה רועי פן, נציגה של "עיר צעירה", שבה הוא מביע תמיכה בסיעת אכפ"ת. גם חבר המועצה אדי קואז, לשעבר ברשימה של אורי אהד, בחר לערוק לסיעת אכפ"ת בראשות ברוורמן. איציק ישראל חבר אל אורי אהד, העומד בראש רשימת "הביצועיסטים". אורנה דוידאי הצטרפה אל איתי שונשיין בראשות סיעת "מחוברים".

צדוק בן משה בחר ברשימה של גרינברג, שבא כוחו הוא עו"ד טל גרשטיין.

איציק דעי, משה פלדמר וצביה לבובי, הצהירו על תמיכה בסיעת "הבית היהודי" בראשותו של דעי ואוריאל בוסו. אליהו גינת, אשר שוקר והרב משה צלאח הצהירו על תמיכתם בסיעת התאחדות הספרדים העולמית "שומרי התורה" (ש"ס) בראשות אוריאל בוסו כשבא כוח הרשימה הוא המנכ"ל חיים ביטון.

דני סוויסה הגיע לישיבה אף שהוא לא מתמודד, בכדי להביע תמיכה מלאה בחבר גנאדי בורשבסקי, שימשיך להתמודד על מקומו במועצת העיר והפעם ברשימה שהקים "מצטיינים עם גנאדי". אליהו ברוכי ושותפו לדרך ישראל פרידמן הביעו תמיכה בסיעת יהדות התורה פתח תקוה, בראשותו של ברוכי. רון כץ נותר נאמן לסיעה שלו "יש עתיד", שאותה מייצג כבא כוח עפר שלח. חברי המועצה חנוך מילבצקי, אביהו סופר, גלעד שדמון ומארק ליקבורניק, שנבחרו לכהונה מטעם רשימת "ביחד" הצהירו על תמיכתם ברשימת "פתח תקוה 1". משה משה הציג את ריצתו בראשות תנועת הליכוד, שבא כוחה הוא ח"כ דוד ביטן.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

ביטול מדיניות התמ"א

בית המשפט לעניינים מנהליים בתל אביב ביטל אתמול את מדיניות התמ"א 38 החדשה של עיריית רמת גן והורה לוועדה המקומית...

חדשות רמת גן-גבעתיים17 בספטמבר 2019    דקה אחת
0

עץ החזיות בגבעתיים

לקראת חודש המודעות הבינלאומי לקידום המאבק בסרטן השד שחל באוקטובר, הוקם מיצב בפרק גבעתיים בסמוך לקניון המקומי - עץ חזיות....

חדשות רמת גן-גבעתיים17 בספטמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה