חדשות רמת גן-גבעתיים

הפוליטיקאים אמרו את דברם

חדשות רמת גן-גבעתיים23 באוגוסט 2018    דקה אחת
0

כשחברי המועצה נדרשו השבוע להכריז על הסיעות שלהם בבחירות הקרובות נשמעו כמה הצהרות מפתיעות שהצביעו על קליקות פנימיות במועצה

הפוליטיקאים אמרו את דברם
ברוורמן, קואז ופן. התחברו לאחרונה ׀ צילום: יח"צ

ישיבת המועצה נפתחה בהכרזה של חברי המועצה על הסיעות שלהם בבחירות. יו"ר ועדת הבחירות, ג'קי דהן, שטח בפני החברים את המחויבות ואסף את צילום תעודות הזהות. לצדו ישבו מנהל הבחירות בעיר רונן צברי וסגנו אריה ניר.

ראש העירייה איציק ברוורמן הציג הצהרה של חבר המועצה רועי פן, נציגה של "עיר צעירה", שבה הוא מביע תמיכה בסיעת אכפ"ת. גם חבר המועצה אדי קואז, לשעבר ברשימה של אורי אהד, בחר לערוק לסיעת אכפ"ת בראשות ברוורמן. איציק ישראל חבר אל אורי אהד, העומד בראש רשימת "הביצועיסטים". אורנה דוידאי הצטרפה אל איתי שונשיין בראשות סיעת "מחוברים".

צדוק בן משה בחר ברשימה של גרינברג, שבא כוחו הוא עו"ד טל גרשטיין.

איציק דעי, משה פלדמר וצביה לבובי, הצהירו על תמיכה בסיעת "הבית היהודי" בראשותו של דעי ואוריאל בוסו. אליהו גינת, אשר שוקר והרב משה צלאח הצהירו על תמיכתם בסיעת התאחדות הספרדים העולמית "שומרי התורה" (ש"ס) בראשות אוריאל בוסו כשבא כוח הרשימה הוא המנכ"ל חיים ביטון.

דני סוויסה הגיע לישיבה אף שהוא לא מתמודד, בכדי להביע תמיכה מלאה בחבר גנאדי בורשבסקי, שימשיך להתמודד על מקומו במועצת העיר והפעם ברשימה שהקים "מצטיינים עם גנאדי". אליהו ברוכי ושותפו לדרך ישראל פרידמן הביעו תמיכה בסיעת יהדות התורה פתח תקוה, בראשותו של ברוכי. רון כץ נותר נאמן לסיעה שלו "יש עתיד", שאותה מייצג כבא כוח עפר שלח. חברי המועצה חנוך מילבצקי, אביהו סופר, גלעד שדמון ומארק ליקבורניק, שנבחרו לכהונה מטעם רשימת "ביחד" הצהירו על תמיכתם ברשימת "פתח תקוה 1". משה משה הציג את ריצתו בראשות תנועת הליכוד, שבא כוחה הוא ח"כ דוד ביטן.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

תוכנית לעידוד גיוס על שם רס"ל עמית...

רמת גן השיקה תוכנית ייחודית לעידוד והכנה לקראת הגיוס לצה"ל, על שמו של לוחם גדוד הסיור של גולני, רס"ל עמית...

חדשות רמת גן-גבעתיים8 ביולי 2020    דקה אחת
0

מבצע חיסונים לילדי גבעתיים

כ-900 ילדים צפויים להתחסן במבצע החיסונים המיוחד של משרד הבריאות ועיריית גבעתיים, שהחל בשבוע שעבר, לילדי העיר העולים לכיתות א'...

חדשות רמת גן-גבעתיים8 ביולי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה