חדשות רמת גן-גבעתיים

"תוציאו את הבריון"

חדשות רמת גן-גבעתיים23 באוגוסט 2018    דקה אחת
0

תקרית מבישה התרחשה בישיבת המועצה בין עוזר ראש העירייה עידן דורון לחבר המועצה רמי גרינברג, שבמהלכה אמר דורון לגרינברג: "אתה לא תאיים עליי, אידיוט"

"תוציאו את הבריון"
התקרית במועצה. לעיני התלמידים ׀ צילום מתוך מצלמת העירייה

ביום ראשון השבוע התרחשה תקרית מבישה בישיבת המועצה. עידן דורון, עוזר ראש העירייה, והמועמד לראשות העירייה רמי גרינברג החליפו מהלומות מילוליות לעיני תושבים ותלמידים מבית הספר "יסודות".

עמדתו של גרינברג נגד עמדת המועצה וראש העירייה בנוגע לבית הספר "יסודות" לא הייתה לרוחו של עוזר ראש העירייה, שסינן מספר אמירות לעברו של חבר המועצה. בשלב הזה ביקש גרינברג מראש העירייה: "תוציאו את הבריון הזה החוצה".

ייתכן כי ההתבטאות החריפה של גרינברג הוציאה את דורון משלוותו, ועובד העירייה הבכיר ענה לו: "מי אתה? אתה לא תאיים עליי, אידיוט".

מספר חברי מועצה, בהם מ"מ ראש העירייה איציק דעי ואדי קואז, ניסו להרגיע את הרוחות ולהוציא את דורון מהאולם. רק לאחר מספר רגעים הוא ניאות לצאת החוצה, לא לפני שסינן מספר מילים לעברו של גרינברג.

ממטה גרינברג נמסר: "כפי שרואים בסרטון, עובד לשכת ראש העיר, שמקבל את שכרו מהציבור, קילל ותקף את חבר המועצה רמי גרינברג שהיה באמצע הדיון, בנוכחות ילדים. כתוצאה מההתנהגות המסוכנת והאלימה שלו קפצו לעברו שני חברי מועצה על מנת לעצור אותו והוציאו אותו בכוח מהאולם".

עידן דורון: "זו אינה הפעם הראשונה שחבר המועצה רמי גרינברג נוהג באלימות מילולית כלפי עובדי עירייה.

גרינברג בלחץ בגלל פרשיות שמרחפות מעל ראשו. האלימות המילולית שלו צריכה להדיר שינה מכל תושבי פתח תקוה, כשהאיש האלים הזה מכהן כנבחר ציבור".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

חוזרים לעירייה

  עובדי עיריית גבעתיים שבים לעבודה מלאה החל מיום ג' וזאת בהתאם להסכם השכר הקיבוצי והחלת כללי "התו הסגול" בעירייה...

חדשות רמת גן-גבעתיים3 במאי 2020    דקה אחת
0

שי לשורד

  למרות שזה נשמע קצת ציני, חלוקת מתנות לניצולי שואה ששרדו בערב יום השואה, הכוונה היא כמובן להוקיר ולזכור. לכן...

חדשות רמת גן-גבעתיים20 באפריל 2020    2 דקות

כתיבת תגובה