חדשות רמת גן-גבעתיים

מחזקים את השורות

חדשות רמת גן-גבעתיים23 באוגוסט 2018    3 דקות
0

סגן ראש העירייה איתי שונשיין צירף לרשימת "מחוברים" את אור שטרייפלר, יזם צעיר בתחום המסעדנות • רון כץ ("יש עתיד") הקים פורום ספורט שנציגיו, מכל ענפי הספורט בעיר, הביעו בו את תמיכתם • איש החינוך רפי דהן מצטרף לנבחרת של רמי גרינברג

מחזקים את השורות
כץ. "יותר תקציבים לספורט" ׀ צילום: יח"צ

שתי התפתחויות מרנינות נרשמו בימים האחרונים בפוליטיקה המקומית שלנו. האחת, סגן ראש העירייה איתי שונשיין צירף אליו לרשימת "מחוברים" את אור שטרייפלר – יזם צעיר בתחום המסעדנות ושחקן במחלקת הנוער לשעבר של הפועל פתח תקוה.

ההתפתחות השנייה מתרחשת גם היא בתחום הספורט: רון כץ, ראש סיעת "יש עתיד", הקים השבוע פורום ספורט שמאגד נציגים מכל ענפי הספורט בעיר אשר הביעו תמיכה ונכונות להצטרף אליו במרוץ למועצה.

אחרי שהציג בשלישייה הראשונה שתי נשים איכותיות – אורנה דוידאי ואורלי שטרית – חושף שונשיין מועמד נוסף מטעמו למועצה: נציג היזמים הצעירים בעיר.

שטרייפלר (30), דור שלישי בעיר, הוא בן לשי, רס"ן בדימוס, גמלאי צה"ל, ולרבקה אשת חינוך, מורה בתיכון "גולדה". הוא בוגר מחלקת הנוער של הפועל פתח תקוה, שבה הגשים חלום ילדות.

מאז ילדותו נהג למצוא עצמו בפעילות התנדבותית, פעם במסגרת לבעלי מוגבלויות ובמהלך שירותו הצבאי כשפקד בתי אבות וסייע לקשישים.

שטרייפלר הוא בוגר תיכון "ברנר" וסטודנט לכלכלה ולמנהל עסקים באוניברסיטת אריאל.

לדבריו, "אני מגיע מתוך מטרה להוביל שינוי משמעותי בעיר. אני מאמין בשונשיין ורואה בו את האדם הראוי ביותר להנהיג את העיר". לדברי שונשיין, "אני שמח על הצטרפותו של אור. מדובר באדם מבריק שמחובר לאנשים ומחובר בעיקר לדור הצעיר. הוא בחור איכותי עם יכולות מרשימות, ואני שמח שהוא התחבר אלינו במסע המדהים שלנו לראשות העיר ולמועצת העיר".

כץ מתחזק

לא רק שונשיין רשם חיזוק ברשימה שלו. מסתבר כי רון כץ החליט לקחת על עצמו פרויקט להקמת פורום ספורט עירוני בראשותו של ח"כ יואל רזבובוב, יו"ר ועדת הספורט של הכנסת אלוף ישראל וסגן אלוף אירופה בג'ודו.

על פי ההסכם, מאגד הפורום נציגים מכל האגודות ומענפי הספורט השונים הפועלים בעיר. בימים הקרובים הפורום צפוי להתכנס על מנת לגבש מתווה פעילות לקידום הספורט בעיר.

"מטרות הפורום הן לפעול לקידום הספורט בעיר, הגדלת תקציב התמיכות לטובת ענפי הספורט השונים, חיזוק הילדים, הילדות ובני הנוער, בניית תכנית-אב לספורט, קידום הקמת מתקנים איכותיים, שיפוץ מתקני ספורט ועוד – הכל בשיתוף הקבוצות והאוהדים", אומר רון כץ  בשיחה עם "המקומון".

כץ מוסיף: "אני גאה על כך שהוקם פורום ספורט בעיר על מנת לקדמו ולהקצות יותר תקציבים לספורט, לאגודות, למתקנים, והכי חשוב לילדים, לילדות ולבני הנוער, על מנת להצמיח את הדור הבא של המקצוענים בענפי הספורט השונים בפתח תקוה".

לדבריו, "כמי שמאמין בצורך להשקיע בחינוך ולשים את החינוך בראש סדר העדיפויות, לספורט חלק בלתי נפרד בעיצוב התרבות וחינוך הדור הבא. אני מאמין שיש צורך להשקיע יותר משאבים על מנת לקדם את ענפי הספורט השונים בעיר, ואני רואה בכך את אחד היעדים שלנו למימוש וקידום בקדנציה הקרובה שלנו במועצת העיר".

אלון מאיה, שחקן עבר, עוזר מאמן הנבחרת הבוגרת ומאמן קבוצת הנוער של הפועל פתח תקוה לשעבר ונציג בפורום, אמר השבוע: "אני שמח להצטרף לחברי רון כץ שפועל בחמש השנים האחרונות בהתנדבות במועצת העיר למען תושבי העיר". לדבריו, "הקמת פורום הספורט היא צעד מתבקש וחיוני לקידום הספורט בעיר. הספורט זורם בדמי ואעשה ככל שאוכל לקדם ולהשפיע, כדי שהספורט בעיר יקבל את מקומו הנכון והראוי בקרב מקבלי ההחלטות בעיר".

דהן עם רמי

רפי דהן, מנהל מחוז מרכז-מִנהל חברה ונוער לשעבר במשרד החינוך, סיכם עם רמי גרינברג להצטרף לנבחרת ולהוות גורם בכיר בהובלת החינוך בעיר.

דהן, בעל תואר ראשון ושני בחינוך ובהיסטוריה של עם ישראל, זכה בשני פרסים בחינוך והשיק לאחרונה ספר שלישי בשם "שער הזהב", שעליו הוא מספר לציבור בהרצאותיו ברחבי הארץ.

דהן: "אני קשור ומחובר לעיר ולתושביה במשך כל השנים שבהן מילאתי את תפקידיי החינוכיים והציבוריים באהבה ובאמונה, ושמח על ההצטרפות לרמי – זהו עבורי אתגר גדול ושעת רצון גדולה להמשך עשייה אמיתית".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

הכי קרוב לאמא

התרגשות רבה הייתה השבוע בקרב מטפלים בספארי רמת גן. לאחר 11 שנים נולדה בספארי גורת אורנגאוטן. האם טאנה המליטה את...

חדשות רמת גן-גבעתיים28 ביולי 2021    דקה אחת
0

"סיפור חוזר" בגבעתיים

סניף של רשת חנויות הספרים החברתית "סיפור חוזר", המציעה ספרי יד שנייה ומעסיקה אנשים עם צרכים מיוחדים, הושק בגבעתיים בטקס...

חדשות רמת גן-גבעתיים28 ביולי 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה