חדשות רמת גן-גבעתיים

בירה פוליטית

חדשות רמת גן-גבעתיים20 באוגוסט 2018    דקה אחת
0

לצד התשבחות והמחמאות על פסטיבל הבירה המושקע, נשמעה גם ביקורת על נאומים פוליטיים שנשמעו על הבמה

בירה פוליטית
פסטיבל הבירה. שואו מטורף ׀ צילום: אלון חכמון

פסטיבל הבירה, שנערך במוצאי שבת, רשם הצלחה אדירה, ואגף האירועים, בראשות רון כץ ובניהולה של אלה איגלר, יכול לסמן וי ענק על הלוח.

יותר מ-10,000 מבקרים הגיעו לפסטיבל שהתקיים בשטח מגרש החנייה ברחוב השחם מול שורת הברים והמסעדות. עשרות דוכני בירה והופעות של עברי לידר, די-ג'יי תומר מייזנר ומרסדס בנד, יצרו אווירה של שואו מטורף.

בתוך המתחם הוצבו דוכני אוכל, ספסלי ישיבה, פינות זולה וקטר עם מרפסת ששימש בר בירה מפואר והפך לאטרקציה.

ראש העירייה איציק ברוורמן וראש אגף האירועים רון כץ נראו נרגשים לאור אלפי התושבים שהגיעו לאירוע. לא רק תשבחות ומחמאות נשמעו, אלא גם ביקורת נוקבת, לפחות מצדם של פוליטיקאים שסבורים כי ראש העירייה וחבר ההנהלה נסחפו על הבמה עם נאומים פוליטיים. במכתב שהפנה המועמד לראשות העירייה רמי גרינברג אל היועצת המשפטית לעירייה ואל גזברית העירייה חני גולדשטיין, הוא קורא לשתיים לעצור את התשלום עבור ההפקה והאירוע ולהורות על חיוב אישי לראש העירייה ולחבר ההנהלה כץ.

לדבריו, ההתחייבות על הבמה לאירועים דומים גם בשנים הבאות ללא תשלום אסורה בתקופה זו, ומעלה חשד לעבירה חמורה על חוק הבחירות. "זו הצעת שוחד על כל המשתמע ממנה. כל ההתעסקות הפוליטית, הנוכחות של פעילים פוליטיים ופוסטים של תמיכה שהועלו בפייסבוק, הם הוכחה למניע שמאחורי אותן מילים והתחייבות", אומר גרינברג.

כידוע, היועצת המשפטית לעירייה העבירה הנחיות לראש העירייה ולנבחרי הציבור על הטקסים והאירועים שבהם מותר להם לקחת חלק וכן על נוסח הדברים שמותר להם לומר על הבמה בפני קהל. כל התנסחות אחרת עשויה להוות עילה לבדיקה, מחשש לעבירה על חוק הבחירות.

עד לשעת סגירת הגיליון לא התקבלה תגובת העירייה.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

סערה תורנית

  חבר מועצת עיריית רמת גן, שלומי בן ששון (הצעירים), פנה למנכ"ל משרד החקלאות, שלמה בן אליהו, בדרישה לשקול את...

חדשות רמת גן-גבעתיים23 בינואר 2020    2 דקות
0

הג'וב הכי טוב בעולם

  במקום הטיול הגדול שאחרי הצבא, צעירים רבים רוצים לעבוד כשליחים של הסוכנות היהודית מעבר לים. "אם יש סיבה טובה...

חדשות רמת גן-גבעתיים20 בינואר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה