חדשות רמת גן-גבעתיים

תקרית לא חינוכית

חדשות רמת גן-גבעתיים20 באוגוסט 2018    דקה אחת
0

מזכ"לית הסתדרות המורים, יפה בן דוד, התפרצה בוועידת החינוך לעבר ראש העירייה: "כמו שאני לא מתערבת בפוליטיקה המקומית, הייתי מצפה ממך שלא תתערב בנושאים שאתה לא קשור אליהם"

תקרית לא חינוכית
בן דוד. מתקפה חריפה ׀ צילום: פלאש 90

תקרית מביכה בוועידת החינוך שהתקיימה בשני האחרון במרכז המוזיאונים בעיר, כאשר מזכ"לית הסתדרות המורים, יפה בן דוד, התפרצה לעברו של ראש העירייה, איציק ברוורמן, והטיחה בו: "הייתי מצפה ממך שלא תתערב בנושאים שאתה לא קשור אליהם, בדיוק כמו שאני לא מתעסקת בענייני הפוליטיקה המקומית".

המתקפה החריפה אירעה מיד לאחר שברוורמן תהה על הבמה מדוע לא מוזכר בתוכנייה וברישומים שמו של עופר ארביב, יו"ר סניף הסתדרות המורים בפתח תקוה. ראש העירייה ציין כי להערכתו היה נכון יותר לזמן גם את יו"ר הסניף המקומי, הערה שליבתה את היצרים באולם והובילה להתפרצות זעם מצדה של מזכ"לית הסתדרות המורים.

אחד הנוכחים התבטא נגדה ואחרים קמו ועזבו את האולם במחאה על מה שהתרחש באותם רגעים. מאוחר יותר נשמעו תגובות משני עברי המתרס. "ראש העירייה שלכם הרשה לעצמו להתערב בנושאים שהוא לא קשור אליהם וחבל. היו לו מספיק נושאים לדבר עליהם, אבל הוא בחר להיכנס לזירה לוהטת", אמר אחד מהגורמים המעורים בפרטים.

מסתבר כי ארביב ניצח בבחירות בסניף המקומי את המועמדת שהציגה בן דוד, דורית חגי, וזאת אחרי שגברה על מועמדת אחרת במזכ"לות, גילה קליין. על פי הידוע נוצרה גזרה המשתווה ל"תפוח אדמה לוהט", ובדיוק לתוך הביצה הזאת הכניס עצמו ראש העירייה.

מקורבים לראש העירייה ציינו השבוע בשיחה עם "המקומון" כי "ברוורמן לא עסק בסכסוך, אלא בעובדה שהעיר פתח תקוה מארחת אירוע בסדר כזה ומתעלמת לכאורה מיו"ר סניף מקומי".

לדבריהם, "זה לא נראה טוב שהיא התעלמה ממנו ואולי טוב היה אילו יפה בן דוד הייתה מגדילה ראש ולא מביאה את הסכסוך הזה לתוך ועידת חינוך. זה לא חינוך".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

שי מקלעי

מנהל בית הספר התיכון קלעי בגבעתיים, ד"ר אבי בנבנישתי יחד עם מנהל המחלקה החברתית בבית הספר וועד ההורים בראשות שרון...

חדשות רמת גן-גבעתיים5 באפריל 2020    דקה אחת
0

התראה לפני עתירה לבג"ץ

בעקבות ההפרות הבוטות של הנחיות משרד הבריאות והממשלה בעיר בני ברק ונוכח הגידול בחולי קורונה בבני ברק והסמיכות לרמת גן...

חדשות רמת גן-גבעתיים1 באפריל 2020    3 דקות

כתיבת תגובה