חדשות רמת גן-גבעתיים

קרב נא

חדשות רמת גן-גבעתיים15 באוגוסט 2018    דקה אחת
0

הורים המתגוררים בשדרות התמרים מבקשים לשנות את השיבוץ של בנם לגן ולקרבו לביתם, מאחר שסבתו, הרתוקה לכיסא גלגלים, היא שאוספת אותו מהגן

קרב נא
הילד של בני הזוג. מבקשים להתחשב ׀ צילום: באדיבות ההורים

זוג הורים לשני ילדים, בני 5 ושנתיים וחצי, המתגוררים בשדרות התמרים ברמת גן, טוענים כי אף שהם גרים בסמיכות לגן ילדים ונעזרים בסבתא, הרתוקה לכיסא גלגלים, שלחו את בנם הפעוט לגן מרוחק.

"הגן שאליו ביקשנו לשבץ את בננו  צמוד לגן שבו לומד ילדנו השני זו השנה השנייה", טוענת האם. "אנחנו זוג הורים עובדים – בעלי עצמאי, בעל עסק שעובד למחייתנו ולפרנסת המשפחה שעות רבות במהלך היום וכמעט שאינו נמצא בבית, ואני שכירה במכללה אקדמית, ומתוקף תפקידי נאלצת לעבוד עד 18:00 בערב מספר פעמים בשבוע".

בשל כך, לדברי ההורים, הם נעזרים באמה של האם לאסוף את הילדים מהגן.

"אמי רתוקה לכיסא גלגלים ובשל כך אין באפשרותם של הוריי לאסוף שני ילדים משני קצוות שונים של העיר, שכן הם אוספים אותם רגלית כאשר הגנים צריכים להיות במרחק הליכה קצר הן זה מזה והן מביתנו", טוענת האם.

"גם בימים שבהם אני אוספת את הבנים, אין באפשרותי להגיע בזמן לשני גנים שונים בשני קצוות שונים של העיר. אני נוסעת בתחבורה ציבורית, ושעת האיסוף היא אותה השעה. לאור הנסיבות והמצב הלא פשוט, אנחנו מבקשים שיבוץ מחדש לבננו הצעיר לגן הצמוד לגן של בננו הבכור".

מהעירייה נמסר: "בקשת הערעור בבדיקה. הנהלת אגף החינוך תיפגש עם האם בימים הקרובים בנושא".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

כואב הלב: ארבעה ברבורים מתו בפארק הלאומי

ארבעה ברבורים שחורים מתו בשבועיים האחרונים באגם הפארק הלאומי ברמת גן, לאחר שחלו בשפעת העופות. בעקבות שרשרת מקרי המוות, נותרו...

חדשות רמת גן-גבעתיים26 בנובמבר 2020    דקה אחת
0

בלי בושה: גנבו ארנק מקשישה בזמן הקניות

"בעת שבחרתי ירקות ופירות, פתאום עמדו לידי שתי בחורות ואחרי זמן קצר המשיכו. רק כשהגעתי לקופה גיליתי שהן כייסו תוך...

חדשות רמת גן-גבעתיים26 בנובמבר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה