חדשות רמת גן-גבעתיים

סקרים רבותיי סקרים

חדשות רמת גן-גבעתיים15 באוגוסט 2018    דקה אחת
0

חודשיים וחצי לפני הבחירות נכנסים המועמדים לישורת האחרונה, והם מבצעים בימים אלו ניתוח כלים ומערכות ובוחנים לעומק את הסיכויים

סקרים רבותיי סקרים
העירייה. מי יגיע לכאן בנובמבר? ׀ צילום: לי כהן

בין כל הסיעות, היחידים ששומרים את הקלפים קרוב לחזה ולא משחררים התחייבויות או הבטחות, לפחות לא פומביות, הם נציגי הסיעות הדתיות והחרדיות, בהם איציק דעי מהבית היהודי, אוריאל בוסו מש"ס ואליהו ברוכי וישראל פרידמן מיהדות התורה ואגודת ישראל.

ביחד מתנהלת בעצלתיים. צריך לזכור כי מדובר בסיעה הגדולה במועצה בקדנציה הנוכחית, עם ארבעה מנדטים, אולם גם כך לא הצליחה להתברג בקואליציה ובילתה ארבע וחצי שנים בינתיים באופוזיציה.

כל שאר המועמדים ממתינים לסיום הקמפיין הלפני אחרון שלהם, ונערכים לקראת סקרים שהם מזמינים כל אחד לפי החלטתו. יש גם סקרים כמו של רמי גרינברג, שיבחנו הן את מצבו והן את מצב הסיעה שהוא יריץ למועצה. שנכון לעת הזו ישנם ברשימה מועמדים הרואים עצמם כראויים לשמש כסגנו, בראשם צדוק בן משה, שעושה איתו כברת דרך ארוכה, ענת זנזורי, נציגת אם המושבות ומובילת מאבק זיהום האוויר, ואפילו רפי דהן, שבוחן חזרה למועצה.

גרינברג יפיץ בימים הקרובים חוברת בת 56 עמודים, שתכיל את תכנית העבודה שלו באם ייבחר לראשות העירייה, ולאחר מכן גם הוא יבצע סקר אצל אחת החברות המובילות כדי לבדוק את מצבו בקרב הציבור.

מתמודד נוסף לראשות העירייה, גנאדי בורשובסקי, צירף לרשימתו כמספר 2 שלו את עידית ישראלוב, מנכ"לית קניון ישפרו במודיעין ותושבת מחנה יהודה לשעבר וכפר גנים כיום, כנציגת המין הנשי ומובילת דעה בציבור החילוני-מסורתי. בשבועיים הקרובים גם הוא יעלה סקר גדול כדי לבחון שוב את סיכוייו.

אורי אהד, שמתחיל את הקמפיין, הצליח לגייס את המשאבים המתאימים, ומיד עם ירידת הקמפיין יצא גם הוא לסקר כדי לבחון את דירוגו בקרב הסיעות המתמודדות למועצה. אהד ויתר על מועמדות לראשות העירייה.

עוד מועמד לראשות העירייה הוא אורי דרשן הכהן, עורך דין במקצועו וחוקר משטרה בכיר בעברו, שהחליט להיכנס לחיים הציבוריים וזינק ישר לתוך המים העמוקים.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

תוכנית לעידוד גיוס על שם רס"ל עמית...

רמת גן השיקה תוכנית ייחודית לעידוד והכנה לקראת הגיוס לצה"ל, על שמו של לוחם גדוד הסיור של גולני, רס"ל עמית...

חדשות רמת גן-גבעתיים8 ביולי 2020    דקה אחת
0

מבצע חיסונים לילדי גבעתיים

כ-900 ילדים צפויים להתחסן במבצע החיסונים המיוחד של משרד הבריאות ועיריית גבעתיים, שהחל בשבוע שעבר, לילדי העיר העולים לכיתות א'...

חדשות רמת גן-גבעתיים8 ביולי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה