חדשות רמת גן-גבעתיים

עברו את המבחן

חדשות רמת גן-גבעתיים15 באוגוסט 2018    דקה אחת
0

ביקורת פתע של אגף התברואה לעובדיו הסתיימה בהצלחה • גורם בחברה: "לא הבנו לאן נעלמו הרכבים שלנו. העובדים נלחצו קצת, אבל בסוף הוסבר לנו שמדובר בביקורת פנים שעברה בהצלחה יתרה"

עברו את המבחן
אגף התברואה. "זה היה כמו מסדר צבאי" ׀ צילום: ארכיון

ביקורת פתע שערך אגף התברואה לעובדיו, למנהלים שבשטח ולמפקחים וכן לקבלן הניקיון, שזכה במכרז לפני כשנתיים, הסתיימה בהצלחה, למעט הערות שנרשמו בגין אפודים ודרישה להחלפת שילוט.

גורם בחברה הקבלנית אישר ל"המקומון" כי "הביקורת הוכיחה את עצמה והפתיעה לטובה אפילו את המנהלים הוותיקים במִנהל שפ"ע ובאגף התברואה".

"זה היה כמו מסדר צבאי. לא הבנו לאן נעלמו הרכבים שלנו. חשבנו שיש ביקורת של משטרת ההגירה או המשטרה, ולכן המתנו בצד. העובדים נלחצו קצת, אבל בסוף הוסבר לנו שמדובר בביקורת פנים שעברה בהצלחה יתרה".

ב-11 בבוקר ניתנה ההנחיה לכל כוח האדם להתייצב עם כלי הרכב ברחוב מבצע קדש. אז החל רישום העובדים על מנת להשוות את מצבת הנוכחות בשטח לזו המדווחת לצורכי תשלום משכורות ואישורי עבודה. בנוסף, נבדקו כלי הרכב, לרבות הרישיונות, עמידתם במבחני הרישוי וכשירותם לעבודה.

"מדובר בלוגיסטיקה לא פשוטה", אומר גורם בעירייה. "ברחבת החנייה התמקמו 120 עובדים, 14 רכבי סיירת, 15 מטאטאים – כולם נספרו ויצאו לשטח חזרה בתום כשעה וחצי, לאחר שהוברר כי הנתונים תואמים את הדיווחים הקבועים".

הביקורת לא הסתיימה בכך. במהלך הצהריים ערכו מפקחים ומנהלי אזורים ביקורת נוספת, אז בדקו האם כל הכלים וכל העובדים שנכחו בביקורת שנערכה בשעות הבוקר נותרו בעבודה ולא הופנו על ידי הקבלן ליעדים אחרים.

נציין כי בקרב העובדים התגלגלה השמועה כי מדובר בחקירת משטרה. עד מהרה התברר שמדובר בביקורת פתע פנימית, שבחנה כאמור בין השאר את עובדי העירייה עצמם.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

חוזרים לעירייה

  עובדי עיריית גבעתיים שבים לעבודה מלאה החל מיום ג' וזאת בהתאם להסכם השכר הקיבוצי והחלת כללי "התו הסגול" בעירייה...

חדשות רמת גן-גבעתיים3 במאי 2020    דקה אחת
0

שי לשורד

  למרות שזה נשמע קצת ציני, חלוקת מתנות לניצולי שואה ששרדו בערב יום השואה, הכוונה היא כמובן להוקיר ולזכור. לכן...

חדשות רמת גן-גבעתיים20 באפריל 2020    2 דקות

כתיבת תגובה