חדשות רמת גן-גבעתיים

מתמודדים עם שאלה כבדה

חדשות רמת גן-גבעתיים15 באוגוסט 2018    דקה אחת
0

ביקורת נגד סיעת "תכל'ס", שכללה ברשימה מועמד שהורשע בקשירת קשר לביצוע פשע ונידון לעבודות שירות

מתמודדים עם שאלה כבדה
אירוע של הסיעה. "זוכים לאהדה גדולה" ׀ צילום: אלון חכמון

סיעה חדשה של צעירים "תכל'ס – מנהיגות צעירה לפתח תקוה" תתמודד באוקטובר על מקומה במועצת העיר, אבל כבר עכשיו היא מתמודדת עם ביקורת על כך ששיבצה מועמד שהורשע בקשירת קשר לביצוע פשע ונידון לעבודות שירות.

ל"המקומון" נודע כי הסיעה תתמוך לאחר הבחירות בסיעת אכפת, בראשות ראש העירייה איציק ברוורמן. לפני כחודש ערכו חברי הסיעה כנס שאליו הגיעו 400 צעירים שהודיעו על תכניתם להקים רשימת צעירים למועצת העיר. "אנחנו זוכים לתמיכה ואהדה אדירה כשפתח תקוה הולכת ונהיית יותר צעירה בזכות ההגירה החיובית, ואין לנו ספק שאהדה זו תביא אותנו להיות הפתעת הבחירות", מסרו מארגני הכינוס, שקיימו בשבוע האחרון מפגש נוסף ובכוונתם לקיים כנס השקה גדול שבו יוצגו נציגי הסיעה המתמודדים למועצה.

בקרב החברים רווחת התחושה שלהם כי יש באפשרותם להשפיע, ולא בכדי לטענתם בחודשים האחרונים מתנהלים סביבם מגעים על ידי מובילי דעה בעיר.

"הדור הצעיר ראוי לייצוג הולם במועצה", אומרים חלק מהנציגים.

גורם פוליטי אומר כי "המועמד המרכזי ומי שהוביל למהלך הורשע בפלילים, הגם שמדובר באירוע מלפני שנתיים. הוא היה חלק בתוך חבורה שהכתה צעיר אחר עד זוב דם, תוך שהיא מותירה שברים בעצמות פניו".

לעומתו יש שטוענים כי הוא היה פסיבי באירוע ולכן קיבל רק עבודות שירות.

בית משפט השלום הרשיע את המועמד שמקורב לברוורמן בעבירה של קשירת קשר לביצוע פשע, וזאת במסגרת הסדר טיעון ועל סמך הודאתו. מאוחר יותר ניסיון שלו לבטל את ההרשעה לא צלח גם בעליון.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

חוגגים עצמאות כלכלית

ראש עיריית רמת-גן, כרמל שאמה הכהן, קובע תקרת שכר להופעות האומנים ביום העצמאות ומבקש לעצור את התקציבים העצומים הזורמים מקופת העירייה ...

חדשות רמת גן-גבעתיים18 בנובמבר 2019    דקה אחת
0

צבעי מלחמה

"אם לא היו הציורים - לא יודע איפה הייתי היום", אמר בהתרגשות דוד בן חיים (64), שפתח במחסן ששיפץ ברחוב...

חדשות רמת גן-גבעתיים18 בנובמבר 2019    3 דקות

כתיבת תגובה