חדשות רמת גן-גבעתיים

כתב אישום נגד מנהל האצטדיון

חדשות רמת גן-גבעתיים15 באוגוסט 2018    דקה אחת
1

אבי סמובסקי, ששימש כמנהל אצטדיון המושבה בכדורגל ומגרש הכדורגל הסינטטי, קיבל הודעה מהפרקליטות כי הוחלט להגיש נגדו כתב אישום בגין עבירות על טוהר המידות

כתב אישום נגד מנהל האצטדיון
האצטדיון. התגבשה תשתית ראייתית ׀ צילום: יח"צ

פרקליטות מחוז מרכז הודיעה לאבי סמובסקי, ששימש כמנהל אצטדיון המושבה בכדורגל ומגרש הכדורגל הסינטטי שבמתקן האימונים הסמוך אליו,  כי הוחלט להגיש נגדו כתב אישום בגין עבירות על טוהר המידות. זאת בכפוף לשימוע שייערך לו.

בכך אימצה הפרקליטות את עמדת מחלק ההונאה של מחוז המרכז בשלוחת שרון, שחקרה את הפרשה שבעטיה נחשד סמובסקי בעבירות מרמה והפרת אמונים, רישום כוזב במסמכי תאגיד וגניבה ממעביד.

במשך חודשים ארוכים ניהלו חוקרי מחלק ההונאה חקירה סמויה, שבמרכזה כאמור סמובסקי, ובפברואר האחרון – כחודש אחרי שנחשפה הפרשה – העבירו החוקרים את המלצתם שלפיה התגבשה תשתית ראייתית מספקת להגשת כתב אישום כנגד החשוד בגין העבירות החמורות.

בעקבות הפרטים החליט מנכ"ל החברה לפיתוח פתח תקוה, האחראית על האצטדיון, להוציא את סמובסקי לחופשה כפויה, שלאחריה, כך סיכם עמו – יסיים דרכו במערכת.

נבהיר כי במהלך החקירה ערכו החוקרים עימותים בין עובדים באצטדיון לסמובסקי, בהם גם מזכירת האצטדיון והאחראי על מתחם האימונים שבו, ובעקבותיהם התחזק לכאורה החשד נגד מנהל האצטדיון לגבי סדקים שנחשפו בגרסתו.

לפי הידוע, השכיר סמובסקי את מתחמי האימונים הסינטטיים לקבוצות שונות,  רובן פרטיות, ואת הכסף המזומן שקיבל בתמורה לשעות השימוש במגרשים – שלשל כביכול לכיסו.

כזכור, עם חשיפת הפרשה בראשית ינואר השנה פשטו חוקרי יחידת ההונאה על משרדי האצטדיון וערכו חיפושים במקום, שבמהלכם נחשפו לכספת אשר הכילה אלפי יורו במזומן, מסמכים וצ'קים פרטיים בנוסף לכסף מזומן.

עוד עלה מהמסמכים שנאספו ממשרדו של מנהל האצטדיון החשד שלפיו נהג אותו מנהל לשלשל לכיסו סכומים, הנאמדים במאות אלפי שקלים במשך קרוב לחמש שנים מאז שנחנך האצטדיון – וזאת במקום להפקידם בחשבון החברה לפיתוח פתח תקוה.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

"האח הגדול" מגיע לרמת גן

כ-830 מצלמות אבטחה מוצבות כיום במרחב הציבורי ברמת גן, ובשנה הבאה מספרן יזנק לכ-1,500. כך מסר מנהל מחלקת מערכות מידע...

חדשות רמת גן-גבעתיים22 באוקטובר 2019    דקה אחת
0

בית ספר לילדים מיוחדים יוקם ברמת אפעל

בית ספר מתקדם לחינוך מיוחד, שיוקם בכניסה לשכונת רמת אפעל ברמת גן, סמוך לתיכון החדש הנבנה באזור, ישמש ילדים ובוגרים...

חדשות רמת גן-גבעתיים22 באוקטובר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה

  • שלמה דויטש

    עיסקת טיעון כזו מול אנשים ששולחים את ידם בכסף ציבורי גורמת ללא ספק לאותם אנשים ולאחרים לישלוח יד בכסף ציבורי וכאחד שמכיר את הנפשות הנל הוא צריך לשבת בכלא גם לאור מעשיו וגם למען ישמעו ויראו זה לצערי המיקרה השני במיגרשי הכדורגל שאחראי ניתפס בשליחת ידבכסף ציבורי וקיבל עיסקת טיעון מצחיקה ולצערי גם מיקרה זה בפת