חדשות רמת גן-גבעתיים

ביטון השיק את הקמפיין

חדשות רמת גן-גבעתיים7 באוגוסט 2018    דקה אחת
0

מועמד הליכוד לראשות עיריית רמת גן, תא"ל במיל' אילן ביטון, השיק את הקמפיין: "כל חיי תרמתי לשמירה והגנה על מדינת ישראל. כיום יש בי צורך עז לעשייה עבור תושבי העיר"

ביטון השיק את הקמפיין
רווח, כץ וביטון. "תחושת שליחות" | צילום: יח"צ

מועמד הליכוד לראשות עיריית רמת גן, תא"ל במיל' אילן ביטון, השיק את קמפיין הבחירות בכנס גדול שנערך בכפר המכביה, במעמד שרים, חברי כנסת ובכירים מסניף הליכוד ופעילים בעיר, בהם משה רווח ורעייתו הילה, שמואל לרמן ואמנון יוסף.

בכנס שאליו הגיעו, להערכת המארגנים, כאלף פעילים ותומכים, הכריזו השרים ישראל כץ ויובל שטייניץ על תמיכתם במועמדותו של ביטון לראשות העירייה.

כץ ציין בנאומו כי העיר רמת גן עומדת בפני אתגרים שיצעידו אותה קדימה. לדבריו, הן הקו הסגול והן הקו האדום יפעלו בעיר תוך מספר שנים ורמת גן תהיה בין הערים המרושתות ביותר תחבורתית.

כץ הוסיף שלצורך הצעדתה לעבר האתגרים, רמת גן זקוקה למנהיגות נחושה ובלתי מתפשרת  בדמותו של אילן ביטון. שטייניץ סיפר על היכרותו המוקדמת עם ביטון ועל הערכתו הרבה למנהיגותו והצטיינותו הצבאית והאזרחית.

השר ציין שבעת שרצה, בהיותו יו"ר ועדת החוץ והביטחון של הכנסת, להתפאר ביכולות ההגנה האווירית של מדינת ישראל בפני מבקרים זרים, הוא דרש שמי שידבר בפניהם יהיה ביטון, שהיה בעבר מפקד ההגנה האווירית בצה"ל. "לרמת גן מגיעה מנהיגות שתחזיר את העיר לימי הזוהר שלה", הדגיש שטייניץ.

ביטון ציין בנאומו כי הוא מתכוון להפוך את רמת גן  לדבר הבא בכל תחום, ושבכוונתו להילחם עבור תושבי העיר שמגיע להם הרבה יותר ממה שהם מקבלים.

ביטון הדגיש כי אין לו חובות פוליטיים לאף אדם ושאינו בעל אינטרס כזה או אחר ובטח שאינו משועמם. "הסיבה היחידה להחלטתי על ההתמודדות לראשות העיר היא תחושת שליחות. כל חיי תרמתי לשמירה והגנה על מדינת ישראל. כיום יש בי צורך עז לעשייה עבור תושבי העיר רמת גן", הוא סיכם.

ח"כ יואב קיש, תושב העיר, אמר שהשקת קמפיין הבחירות של ביטון היא בעיתוי סמלי, ביום שבו הופל מטוס סורי על ידי מערך ההגנה האווירית של מדינת ישראל שביטון היה ממוביליו.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

התראה לפני עתירה לבג"ץ

בעקבות ההפרות הבוטות של הנחיות משרד הבריאות והממשלה בעיר בני ברק ונוכח הגידול בחולי קורונה בבני ברק והסמיכות לרמת גן...

חדשות רמת גן-גבעתיים1 באפריל 2020    3 דקות
1

"זה היה הרגע הקשה ביותר"

"הרופא הצמיד לאמא שלי את הטלפון לאוזן ואז נפרדתי ממנה כשהיא מורדמת ומונשמת. זה היה הרגע הקשה ביותר", מספר דניאל...

חדשות רמת גן-גבעתיים30 במרץ 2020    2 דקות

כתיבת תגובה