חדשות רמת גן-גבעתיים

מסתער רק על המועצה

חדשות רמת גן-גבעתיים7 באוגוסט 2018    דקה אחת
0

חבר מועצת עיריית רמת גן אלי מוסרי (תנופה ירוקה), ששקל להתמודד בבחירות לראשות העירייה, החליט להתמודד בראש רשימה א-פוליטית בבחירות למועצה בלבד

מסתער רק על המועצה
מוסרי. "הכל פתוח" | צילום: יח"צ

"לאחר לבטים והתייעצות עם חברים ובני משפחה ובשל סיבות משפחתיות החלטתי להתמודד למועצת העיר בלבד", כך הודיע השבוע חבר מועצת עיריית רמת גן, אלי מוסרי (תנופה ירוקה) ששקל להתמודד לראשות העיר.

לדבריו, "ממרום שנותי בפעילות הציבורית ועם כל הענווה אני מאמין שיש לי ולחבריי המתמודדים איתי ברשימה את הכישורים והניסיון המתאימים לסייע לראש העיר שיבחר".

עם זאת, מוסרי הבהיר שעדיין לא החליט במי לתמוך בבחירות לראשות העירייה: "הכל פתוח. נראה את רשימת המועמדים הסופיים ואז נחליט. רשימת המועמדים לראשות העיר ארוכה ומכובדת. אני לא רואה בינתיים מועמד אחד ביניהם 'שעושה לי את זה', אבל זה מה יש. בשלב הזה איננו נוקטים כל עמדה לגבי המועמד המועדף עלינו שיבחר לראשות העיר".

הוא הודיע שנציגי הרשימה במועצה ידרשו הכנת תוכנית חומש להגדלת תקציב הפיתוח ולשיקום התשתיות ברחבי העיר, לרבות הקמת מוסדות חינוך וקהילה לרווחת התושבים. "נדרוש ניהול נכון ואחראי של כספי הציבור לרבות ייעול המנגנון העירוני המנופח והבזבזני שיש היום", הודיע מוסרי. "גם נדרוש הפחתה דרמטית של  מספר היועצים למיניהם וחברות נותני שירותים".

לדבריו, יש לפעול ליצירת צירי תנועה חדשים. "חייבים לתת דגש לאיתור חלופות ריאליות של צירי תנועה ביציאה מרמת גן בעיקר מהשכונות בחלק הדרום-מזרחי של העיר", הוא הסביר.

מוסרי גם יצא בקריאה להכרזה על "שנת הניקיון ברמת גן" והסביר: "הגיע הזמן שהעיר רמת גן תשוב להיות עיר נקייה יפה ומטופחת".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

בהוקרה לצוות הרפואי

בשכונת הגפן ברמת גן, יצאו למרפסות למחוא כפיים לצותים הרפואים ולהביע הזדהות. [video width="352" height="640" mp4="https://hamekomon.maariv.co.il/wp-content/uploads/2020/03/כפיים-לצוות-הרפואי.mp4"][/video] [video width="352" height="640" mp4="https://hamekomon.maariv.co.il/wp-content/uploads/2020/03/מרגו-בשכונת-הגפן-1.mp4"][/video]...

חדשות רמת גן-גבעתיים19 במרץ 2020    דקה אחת
0

הספריות ישארו פתוחות

ראש עיריית רמת-גן פרסם הנחיות חדשות בנוגע לפתיחת של הספריות העירוניות. ע"פ ההנחיה, הספריות העירוניות יפתחו ויחזרו לפעול, בהתאם להנחיות...

חדשות רמת גן-גבעתיים16 במרץ 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה