מגזין רמת גן

אחיות הקהילה, נעים להכיר: ענת פומרנץ

מגזין רמת גן12 במאי 2019    דקה אחת
0

לרגל שבוע האחיות שחל השבוע, יצאנו לפגוש את האחיות (והאחים) בקהילה שלנו, אלה שמטפלים בנו כל השנה. פרוייקט מיוחד בשיתוף עם שירותי בריאות כללית

אחיות הקהילה, נעים להכיר: ענת פומרנץ
צילום באדיבות מחוז דן-פ"ת כללית

שם: ענת פומרנץ

גיל: 36

מצב משפחתי: בזוגיות + 2

תפקיד: "אחות טיפת חלב במרפאת 'המעורר' בגבעתיים (המרפאה שייכת למחוז דן-פ"ת). במסגרת התפקיד אני מעבירה סדנאות לעיסוי תינוקת, סדנאות גמילה מחיתולים ועובדת כמלווה התפתחותית".

כמה שנים במקצוע? "למדתי בכלל תיאטרון באוניברסיטת תל-אביב ולאחר כמה שנים בתחום עשיתי הסבת אקדמאים ולמדתי סיעוד בביה"ס לאחיות ב'איכילוב'. בתחילת 2015, מיד עם סיום הלימודים, השתלבתי בתחום – תחילה ברמת-גן ומזה כשנתיים במרפאה בגבעתיים".

למה בחרתי להיות אחות? "חיפשתי גם סיפוק מקצועי, גם יציבות כלכלית וגם שינוי שיוסיף קצת עניין לחיי המקצועיים והגעתי למסקנה שאוכל  לעשות זאת הכי טוב ע"י עזרה לאנשים. במאמר מוסגר אציין גם שאמי עבדה המון שנים ב'כללית', כטכנאית רנטגן בבית חולים 'בילינסון' שגם שייך למחוז, ככה שאני מכירה את העולם הזה היטב וזה היה מעבר מאוד טבעי עבורי".

רגע מרגש בקריירה: "עשיתי ביקור בית בערב יום הזיכרון לתינוקת קטנטנה בת שבועיים, החזקתי אותה על הידיים ובדיוק התחילה צפירה ופשוט מצאתי את עצמי מחזיקה אותה עליי במשך כל הצפירה  השילוב הזה, של חיים חדשים על רקע אירועי יום הזיכרון הקשים, היה מחזק ומצמרר".

המוטו שלי: "תן חיוך והחיים יחייכו אליך בחזרה".

כתבות נוספות במגזין רמת גן

0

המלצות להתמודדות עם חרדה

נוכח המשך ירי הטילים לעבר שטח ישראל ד"ר טל ברגמן לוי ממליצה בימים כמו היום, להיות קשובים לאנשים שסביבהו, אם...

מגזין רמת גן12 בנובמבר 2019    דקה אחת
0

תחל ארוחת ראש השנה על הזדמנויותיה

שנה חדשה, התחלות חדשות בתחומים שונים כמו עבודה, מעבר דירה, שינוי בסטטוס המשפחתי, הרחבת המשפחה יכולה להביא איתה רגשות מעורבים...

מגזין רמת גן29 בספטמבר 2019    4 דקות

כתיבת תגובה