בריאות

שבוע האחיות, נעים להכיר: ויויאן קלנר

בריאות13 במאי 2019    דקה אחת
3

לכבוד שבוע האחיות הבינלאומי, יצאנו ברשת "המקומון" בפרויקט משותף עם שירותי בריאות כללית, לפגוש את האנשים שמטפלים בנו כל השנה. הכירו את ויויאן

שבוע האחיות, נעים להכיר: ויויאן קלנר
צילום באדיבות מחוז דן-פ"ת כללית

שם מלא: ויויאן קלנר, פ"ת

גיל: 59

מצב משפחתי: נשואה + 3

תפקיד: "מנהלת סיעוד במרכז לבריאות הילד של הכללית ברחוב בלפור 7 בפתח תקוה. במקביל משמשת כקואוצ'רית לטיפול בבעיות קשב וריכוז אצלנו במרפאה".

כמה זמן במקצוע? "מאז 1987, מעל 30 שנה".

למה בחרתי להיות אחות? "כשהייתי ילדה קטנה היה לי שכן וטרינר ונהגתי לעזור לו לטפל בבעלי החיים שהגיעו למרפאה, מה שמאוד פיתח אצלי כבר אז את החלק הטיפולי-רפואי. בהמשך שירתי כחובשת בצבא והשתלבתי כחובשת במד"א וזה היה אך טבעי שאמשיך בתחומים האלו, של עזרה לחולים ולזולת, גם בקריירה שבחרתי לעצמי".

רגע מרגש בקריירה: "בעבר עבדתי שנים רבות ב'בילינסון' וב'איכילוב' בניתוחי חזה ולב, ותמיד התרגשתי לראות מטופלים שלנו יוצאים מבית החולים כשהם עומדים על הרגליים ושבים הביתה כשהם בריאים. גם במרכז לבריאות הילד, כאן אני עובדת מזה תשע שנים, לא חסרים רגעים מרגשים – בעיקר כשאני מסייעת לילדים בהתמודדות עם הפרעות קשב וריכוז ומנחה אותם כיצד לשפר את איכות חייהם, כל ילד בהתאם לגילו".

המוטו שלי: "אם הילד שמח, ההורים שמחים".

כתבות נוספות בבריאות

0

יריד אוכל טבעוני

  היום ומחר, (15-16/1) עד 22:00 בערב, ברחבת הקניון המרכזית יתקיים זו השנה השלישית יריד הטבעונות.עשרות דוכנים על טהרת הטבעונות...

בריאות15 בינואר 2020    דקה אחת
0

כללי ברזל

  מרגרט תאצ'ר כונתה "אשת הברזל", ולא בכדי. תחרות "איש הברזל" היא טריאתלון קשה ומאתגר במיוחד, ויש "נכסי צאן ברזל"...

בריאות14 בינואר 2020    4 דקות

כתיבת תגובה

 • אלה

  באמת אחות מדהימה. ילדי הכללית של פתח תקווה זכו במישהי מאוד מיוחדת

 • מיכל
  ויויאן אחות לדוגמא

  ויויאן אחות מקסימה, יודעת להרגיע ילדים והורים, מנסיון עם ילדיי, ובעלת נסיון רב בעבודה , בכל שאלה בנושא טיפול בילדים אני פונה אליה ותמיד מדריכה אותי בצורה נפלאה. שירבו כמוך!!!

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  אחות למופת אך אין לה שום רקע בסיעוד היא צריכה שפשוף לעוד מאה שנה עד שיצא ממנה אחות