רכילות ולילה

חגיגות הדיוואלי- ראש השנה ההודי בבורסה ליהלומים

רכילות ולילה28 באוקטובר 2019    דקה אחת
0

עושים כבוד לאנשי העסקים מהודו: בכירי בורסת  יהלומים הישראלית מציינים את ראש השנה ההודי ל 50 אנשי עסקים הודים

חגיגות הדיוואלי- ראש השנה ההודי בבורסה ליהלומים
צילום צפריר רוזנפלד

אירוע מיוחד  התקיים ביום חמישי (24.10) בבורסת היהלומים ברמת גן, כאשר  בכירי הבורסה   חגגו לעמיתיהם  מהודו, את הדיוואלי – ראש השנה ההודי, שמתקיים  השנה  בסמיכות לחגיגות ראש השנה היהודי. אורח הכבוד באירוע היה שגריר הודו בישראל –  סנג'יב סינגלה ובחגיגה לקחו חלק מחברי הנהלת הבורסה ליהלומים, בראשם: יורם דבש – נשיא הבורסה ליהלומים, ערן זיני– מנכ"ל הבורסה ליהלומים, בועז מולדבסקי – יו"ר מכון היהלומים, חזי בלום – מ"מ נשיא הבורסה, קובי קורן נשיא התאחדות תעשייני היהלומים ואופיר גור – המפקח על היהלומים. כמו כן באירוע נכחו היהלומנים ההודיים אשר חיים בישראל ופועלים בבורסה עשרות שנים.

את הטקס פתח אורי ספירו, יו"ר הוועדה לקשרים בין לאומיים בבורסה שאמר: "בבורסה ליהלומים  בישראל  פועלות חברות יהלומים רבות מהודו, המנהלות עסקים מפוארים בארץ, כולל פעילות ענפה של הבנק ההודי. קהילת היהלומנים ההודית ממלאת תפקיד חשוב בקשרים ההדוקים בין ישראל והודו המהווים חלק מרכזי מהמסחר בין ישראל לבין המעצמה הידידותית במזרח."

סנג'יב סינגלה, שגריר הודו בישראל, נשא דברים ואמר: "יש לי את הכבוד ואת ההזדמנות הנפלאה לחיות בישראל  ולחגוג את ראש השנה ההודי פה. אנחנו, עם העמיתים הישראלים עושים יחד עבודה נפלאה ומשפיעים משמעותית על ענף היהלומים העולמי".  בסיום  נאומו פנה ליורם דבש ואמר לו בשפה העברית "שנה טובה לך, לכל חברי הבורסה ולכל עם ישראל".

את האירוע חתם  אופיר גור המפקח על היהלומים שאמר: " הקשר ביננו ליהלומנים מהודו חשוב לא רק בהיבט החברי אלא גם  להמשך עשיה מבורכת ביהלומים. הטקס הדיוואלי מואר כמו החנוכה שלנו שקרב ובא".

 

כתבות נוספות ברכילות ולילה

0

דיירי פאלאס מנצחים את הקורונה

אתמול בבוקר חגגו מאתיים מדיירי פאלאס עזריאלי דיור מוגן בתל אביב, "יום ירוק" עשרה ימים לאחר החיסון השני שקיבלו. כעת...

רכילות ולילה3 בפברואר 2021    דקה אחת
0

קמפיין משלוש לרשת גולף

רוכבים על סוסים, רצים יחפים בפרדס ונהנים בטבע, תחת כל ההגבלות: ככה נראה יום הצילומים הראשון של מיכל אנסקי, השחקנית יעל...

רכילות ולילה31 בינואר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה