רכילות ולילה

טיירה בנקס הולכת על זה

רכילות ולילה22 באוקטובר 2019    דקה אחת
0

הסופר מודל הבינלאומית, המנחה ואייקון האופנה בת ה 45 נבחרה כפרזנטורית  החדשה של המותג ניין ווסט שיעלה בארץ בהשקעה של מליון שקל

טיירה בנקס הולכת על זה
צילום יח"צ חו"ל

טיירה בנקס, נבחרה להיות הפרזנטורית והשגרירה העולמית של המותג NINE WEST. בנקס (ילידת דצמבר 1973) החלה את דרכה בעולם האופנה בגיל 15. היא חדרה לתודעה כמנחה מוערכת ומנטורית , יוצרת התוכנית המצליחה "טופ מודל הבאה של אמריקה" ומייסדת ModelLand, זוכת שני פרסי אמי. דיגמנה עבור מיטב מעצבי העל בעולם והייתה לאמריקאית-אפריקאית הראשונה שהופיעה בתמונות שער של מגזינים רבים נחשבים. כמו כן זכתה ב 1997 בתואר דוגמנית העל של השנה. את דרכה בעולם הטלווזיה והקולנוע החלה עוד ב1993 בסדרה "הנסיך המדליק מבל אייר" ומשם כיכבה בקולנוע ובטלוויזיה בהזדמנויות  רבות וזכתה לתוכנית אירוח משלה.

מותג ההנעלה ניין ווסט, מותג ההנעלה ואקססוריז אמריקאי (מ 1978) בחר לשים בחזית אופנת החורף 2019-2020 נשים עוצמתיות ואסרטיביות ובנקס מייצגת את דמות האשה הזאת. לדברי איתי ישי, מנהל חטיבת  NINE WEST ישראל : "בעונת החורף הקרובה המותג ניין ווסט שם בפרונט נשים חזקות ששוברות מוסכמות, בעלות עוצמה פנימית וחיצונית, וסטייל חסר תקדים. לדבריו: "כאישיות ידועה וחזקה וכדמות אייקונית באופנה, בנקס מביאה את האותנטיות והסטייל שטבועים בה, מייצגת באופן מושלם את המשימה של ניין ווסט- לעודד ולקדם נשים לכבוש את העולם בסגנונן האישי".

בישראל, יצא המותג בקמפיין רחב עם כוכבת העל טיירה בנקס, בהשקעה של 1 מיליון שקל, שכולל קמפיין דיגיטלי, מיתוג ב – 33  סניפי הרשת בישראל, שלטי חוצות ומודעות במגזינים מובילים.

טיירה בנקס מדגמנת על אוטובוסים לניין ווסט

 

כתבות נוספות ברכילות ולילה

0

פותחים שנה על המים

"מרכז דניאל לחתירה"  שעל גדות הירקון בתל אביב ,קיים אתמול (31.12) אירוע לילי לכבוד השנה האזרחית החדשה, שבו נכחו חברי...

רכילות ולילה1 בינואר 2020    דקה אחת
0

בית הכנסת בתוך הבית

  השבוע חנכו במרכז לדיור מוגן "משען" בגבעתיים, בית כנסת חדש שיעמוד לרשות דיירי הבית, וכן מעבר מקורה שיאפשר לדיירים...

רכילות ולילה31 בדצמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה