תרבות ופנאי

האחיות הטובות

תרבות ופנאי28 באפריל 2021    דקה אחת
0
האחיות הטובות
צילום: טל מיכאל הרינג

הערב (חמישי) יתקיים אירוע הפתיחה של מוסד אמנות חדש, בהקמתה וניהולה של האמנית לילך פנינה ליבנה. המוסד/גלריה יארח תערוכות פרפורמטיביות מתמשכות של בית הספר לאמנות הפרפורמנס De Spirit. התערוכה שתפתח את העונה בגלריה היא "האחיות הטובות", של לילך פנינה ליבנה ובהשתתפות: אפרת נבו, מישל סומיה שלחה, אלינור פוקס ונועה קלר.
מדובר בתערוכה פרפורמטיבית, המציגה פורום אינטימי של נשים. העבודה מדמה מפגש טיפולי קבוצתי שבו נשים משתפות על עולמן האינטימי. הפרפורמנס נע בין הדוקומנטרי לבין מציאות מדומיינת או מבוימת.
העבודה תוצג בשלושה מפגשים, כאשר כל מפגש יעסוק בשאלות ביחס לגבולות, קהילתיות, עדות, גופניות ואמונה. בנוסף, העבודה תעסוק בשאלות ביחס לגבולות – בין האדם לאחר, בין האדם לעולם ובין אדם לעצמו, ותפרוש אפשרויות שונות של מערכות יחסים, דרך יצירת דמות פיקטיבית של "האחות הטובה" – כזו שכל אחד ואחת היו רוצים.
גלריה לילך פנינה ליבנה – דרור 7, יפו
שעות התצוגה: יום חמישי 13 במאי, בין השעות 23:30-19:30, יום שבת 22 במאי, בין השעות 23:30-19:30, יום חמישי 27 במאי, בין השעות 23:30-19:30.

כתבות נוספות בתרבות ופנאי

0

יופיה אינו ידוע

תערוכת יחיד לאמנית נאוה פורת בגלריה בן עמי, שבה היא מציגה ציורים, הדפסים ותחריטים. פורת היא ציירת, יוצרת הדפסים בעלת...

תרבות ופנאי28 באפריל 2021    דקה אחת
0

חדש על המדף: יום העצמאות

שובל עזור "בשרים שעושים לך כבוד": לקראת חגיגות יום העצמאות, המסמלות כמידי שנה את פתיחתה של עונת המנגל והפיקניק, מרחיבה...

תרבות ופנאי13 באפריל 2021    3 דקות

כתיבת תגובה