תרבות ופנאי

אופטימיות בימי קורונה

תרבות ופנאי5 בינואר 2021    דקה אחת
0

26 יצירות שנעשו על ידי 24 אמנים ישראלים אשר איירו, ציירו ועיצבו את עולמם מוצגות בימים אלה במסגרת התערוכה Gallery240

אופטימיות בימי קורונה
הדמיה: יח"צ

השנה החולפת השאירה אצל כולנו טעם רע וחששות מהעתיד לבוא. השגרה שהשתנתה, הסגרים והישיבה במשך שעות מול מהדורות החדשות, לא הותירו אותנו עם הרבה סיבות לאופטימיות.

בכדי להתחיל את שנת 2121 בגישה חיובית, חברת היזמות והבניה "גרופית" וסוכנות הדיגיטל "סו מדיה", הקימו את Gallery240 – פרויקט ראשון בארץ שהוקדם במטרה לרומם את מצב הרוח של העוברים והשבים ברחובות העיר. הכותרת של המיזם היא "אופטימיות בימי קורונה" והוא מציג 26 יצירות שנעשו על ידי 24 אמנים ישראלים אשר איירו , ציירו ועיצבו את עולמם תוך התבססות על ערכים ומסרים חיוביים של הקורונה.

המיזם המיוחד הזה הוקם בעקבות תחושת שייכות והרצון לחזק את תחושת הקהילתיות של התושבים, ובנוסף על ידי תמיכה באמנים ישראלים שמשתייכים לעולם התרבות שנפגע מאוד. הפרויקט הינו ללא מטרות רווח והוא מוצג על גבי שלטי ענק שמיועדים לכסות את חזיתו של בניין המיועד לפרויקט "פינוי בינוי" ברחוב מרכזי הרוא"ה 240 ברמת גן, במטרה שיחשפו למיזם כמה שיותר תושבים ושיוכלו לעשות זאת בזמנם הפנוי ללא התחייבות כספית או יצירת התקהלות.

אתמול (שני), עלה התערוכה Gallery240 ברחוב הרוא"ה 240 ברמת גן והיא תהיה יוצאת דופן ומיוחדת במינה המציגה מוטיבים חיוביים של ימי הקורונה ומביאה את התמזגותו של עולם הנדל"ן לעולם התרבות.

כתבות נוספות בתרבות ופנאי

0

חדש על המדף: ספרים

אהבה במזל טלה בעזרת סיפורי אהבה החבויים במגירות זה שלושים שנה, מכתבי אהבה מהבוידם ותיעוד מדויק של השנתיים האחרונות, עד...

תרבות ופנאי24 בדצמבר 2020    דקה אחת
0

סל תרבות – מאמץ כניעה

בית בנימיני מציג בימים אלה שלוש תערוכות חדשות. אחת מהן היא "מאמץ כניעה", של האמנית אפרת אייל. במבט ראשון גוף...

תרבות ופנאי24 בדצמבר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה