תרבות ופנאי

ספרים: חדש על המדף

תרבות ופנאי19 בדצמבר 2020    דקה אחת
0
ספרים: חדש על המדף

הבדיוק
רומן שעלילתו מתרחשת בין תל אביב לבוקרשט. אריק הוא מעצב פנים ואדריכל, שגדל בקרוואן ושהתחיל את חייו כילד רגיש ואינטואיטיבי. הוא היה מחובר לעצים, לנוף, ונהג לברוח משכונתו אל חוף הים בתל אביב. ברוך, שהחיים גרמו לו לאבד את הדעת, הופך להומלס ורודף את אריק בחלומותיו בילדותו וגם בבגרותו. לאורך העלילה המרתקת, המותחת ומלאת הדמיון, יתברר כי השניים קשורים זה בזה מעבר לנגלה לעין.
מאת רון לוקר בהוצאת "ספרי ניב"

השליח
ספר מתח המתחיל בסדרה מסתורית של אירועי טרור. החשד הראשוני היה כי הצבא הישראלי ביצע פעולת קומנדו נרחבת נגד מערך הטילים שלהם, אולם התצפיות לא זיהו כוחות צבאיים בשטח, והתעלומה נותרה בעינה. שעות ספורות אחר כך, התקבלו בבונקר רמזים כי כל העמדות הופעלו, וכי הטילים שוגרו לעבר ישראל. איש בבונקר ובלשכת השייח' לא הבין מה קרה וכיצד.
הצבא הרוסי והעומד בראשו הופתעו באופן דומה ממה שהתרחש במערך הטילים המזרחי, שהיה פרושׂ לאורך רכס ההרים הסיבירי בחצי האי של קמצ'טקה. העמדות ננטשו ונותק עמן הקשר, ואז הן הופעלו ללא מגע יד אדם. הטילים הקטלניים שוגרו ישירות ליעדיהם בצפון אמריקה. הנשיא הרוסי מגרייב עודכן במתרחש, שאל ונענה כי הדבר לא ייתכן, שכן הטילים כלל לא היו מתודלקים ולא היו מוכנים לשיגור. מי עומד מאחורי האירועים המטרידים?
מאת ליאור אקרמן, בהוצאת אופיר ביכורים

כתבות נוספות בתרבות ופנאי

0

אופטימיות בימי קורונה

השנה החולפת השאירה אצל כולנו טעם רע וחששות מהעתיד לבוא. השגרה שהשתנתה, הסגרים והישיבה במשך שעות מול מהדורות החדשות, לא...

תרבות ופנאי5 בינואר 2021    דקה אחת
0

חדש על המדף: ספרים

אהבה במזל טלה בעזרת סיפורי אהבה החבויים במגירות זה שלושים שנה, מכתבי אהבה מהבוידם ותיעוד מדויק של השנתיים האחרונות, עד...

תרבות ופנאי24 בדצמבר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה