תרבות ופנאי

חדש על המדף: ספרים

תרבות ופנאי19 בנובמבר 2020    דקה אחת
0
חדש על המדף: ספרים

המסע אל הלא נודע

"התעוררתי הבוקר מוקדם ליום של שלווה, ניקוי ראש וחשבון נפש. יום שתמיד חששתי איך ומתי הוא ייגמר, אבל משום מה השנה יש לי הרגשה קלילה יותר. הפצעים מתחילים להגליד, אבל מה שיותר חשוב לי זה ההשלמה. השלמה יכולה להגיע רק כשמחליטים להשלים. לא להתבייש יותר, לכבד את עצמי, לראות את הטוב והמואר בכל דבר. להסתכל לאחור מבלי לייפות דברים. ביום הכיפורים הזה אני בוחרת לסלוח לעצמי, ובוחרת להאמין שכל דבר שארצה בו אוכל להשיגו. תמיד שחיתי נגד הזרם. אני חייבת ללמוד את הלקח וללמוד לשחות עם הזרם ולא נגדו".
סיפור פמיניסטי של אישה המצליחה להשתחרר מכבלי החברה ומציפיותיה – לדרך עצמאית משלה.
מהפחד להודות בקושי להרות ולהביא ילדים לעולם, ומהיותה בת זוג הננטשת שוב ושוב על ידי אותו בן זוג אך חוששת לספר – היא משנה דברים, עוזבת את כל אשר נגררה אליו, מתקדמת לעבר כוונתה ואהבתה המקורית.

מאת יונית כהן, מידן הוצאה לאור

הכול סיפורים

אביחי שמידט, סופר מתח ומדריכי התארגנות לחיים, חיבר הפעם ספר שונה: סיפורים קצרים מן החיים, שבהם הוא מצליח למקד את המבט על בני האדם בעיניים אחרות, לעתים ביקורתיות, ולראות אותם מבעד למשקפיים ייחודיים. ייתכן שתחשדו כי חלק מהסיפורים לקוחים מן הדמיון, אבל לא כך הדבר. כולם, למעט אחד, קרו במציאות ונאמנים לעובדות.

מאת אביחי שמידט, בהוצאת אוריון

כתבות נוספות בתרבות ופנאי

0

האמנית מורן אסרף מרמת גן נבחרה להציג...

מורן אסרף מרמת-גן נבחרה השנה להציג את יצירותיה ביריד האמנות והעיצוב השנתי "צבע טרי" כחלק מחממת האמנים העצמאים שנבחרים מדי...

תרבות ופנאי26 באוקטובר 2020    דקה אחת
0

אומנות בצל קורונה: תערוכות וירטואליות של אמנים...

הגלריה הקהילתית יוניטי- ארט, הממוקמת ביפו, החליטה בשל הקורונה להמשיך ולערוך גם במהלך חודשי אוקטובר – נובמבר 2020 תערוכות וירטואליות...

תרבות ופנאי19 באוקטובר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה