תרבות ופנאי

חדש על המדף: ספרים

תרבות ופנאי19 בנובמבר 2020    דקה אחת
0
חדש על המדף: ספרים

המסע אל הלא נודע

"התעוררתי הבוקר מוקדם ליום של שלווה, ניקוי ראש וחשבון נפש. יום שתמיד חששתי איך ומתי הוא ייגמר, אבל משום מה השנה יש לי הרגשה קלילה יותר. הפצעים מתחילים להגליד, אבל מה שיותר חשוב לי זה ההשלמה. השלמה יכולה להגיע רק כשמחליטים להשלים. לא להתבייש יותר, לכבד את עצמי, לראות את הטוב והמואר בכל דבר. להסתכל לאחור מבלי לייפות דברים. ביום הכיפורים הזה אני בוחרת לסלוח לעצמי, ובוחרת להאמין שכל דבר שארצה בו אוכל להשיגו. תמיד שחיתי נגד הזרם. אני חייבת ללמוד את הלקח וללמוד לשחות עם הזרם ולא נגדו".
סיפור פמיניסטי של אישה המצליחה להשתחרר מכבלי החברה ומציפיותיה – לדרך עצמאית משלה.
מהפחד להודות בקושי להרות ולהביא ילדים לעולם, ומהיותה בת זוג הננטשת שוב ושוב על ידי אותו בן זוג אך חוששת לספר – היא משנה דברים, עוזבת את כל אשר נגררה אליו, מתקדמת לעבר כוונתה ואהבתה המקורית.

מאת יונית כהן, מידן הוצאה לאור

הכול סיפורים

אביחי שמידט, סופר מתח ומדריכי התארגנות לחיים, חיבר הפעם ספר שונה: סיפורים קצרים מן החיים, שבהם הוא מצליח למקד את המבט על בני האדם בעיניים אחרות, לעתים ביקורתיות, ולראות אותם מבעד למשקפיים ייחודיים. ייתכן שתחשדו כי חלק מהסיפורים לקוחים מן הדמיון, אבל לא כך הדבר. כולם, למעט אחד, קרו במציאות ונאמנים לעובדות.

מאת אביחי שמידט, בהוצאת אוריון

כתבות נוספות בתרבות ופנאי

0

סל תרבות | זמזומים

התערוכה "זמזומים" מוצגת בשתי הקומות של גלריה שכטר, ומציגה 17 ציורים ועבודת וידיאו של האמנית סימה מאיר. הציורים עשויים בטכניקה...

תרבות ופנאי25 בפברואר 2021    דקה אחת
0

מקופלת

תערוכת יחיד לאמנית שולמית קופף. עבודותיה של קופף צועדות על קו התפר בין מופשט לפיגורטיבי. מעין פסלי קיר השוברים את...

תרבות ופנאי25 בפברואר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה