תרבות ופנאי

ספרים: חדש על המדף

תרבות ופנאי9 באוגוסט 2020    דקה אחת
0
ספרים: חדש על המדף

זה שהיה כאן קודם
רומן מתח פסיכולוגי. כשיוני נבות, יועצו ואיש סודו של ראש הממשלה, מתעורר מתרדמת – הוא מגלה שנמחקו מזיכרונו 25 שנים. מבחינתו, הוא בחור צעיר ומלא תוכניות, שמנהל בר עם חברו הטוב ביותר יותם ומאוהב במלצרית שנקראת עמית. הרופאים מבטיחים לו שזיכרונו ישוב אליו בתוך שלושה חודשים, אבל הוא מתעב את האיש שהפך להיות – יועץ פוליטי ועורך דין חלקלק, חובב שעוני יוקרה שלובש רק חולצות לבנות. אין לו מושג איך הפך לאיש הזה שהוא קורא לו בלעג יוני–כרס, הנשוי לאישה דהויה למראה ואב לשני ילדים שהוא לא מזהה.
המוח שלו הוא כספת סגורה, שמכילה כמה מהסודות השמורים ביותר במדינה. זאת הסיבה שעל חדרו בבית החולים שומרים אנשי שב"כ, ולרופאים ניתן חלון הזדמנויות קצר כדי לשקם את זיכרונו. אבל יוני נבות רק רוצה ללכת לים, למצוא את עמית ולהבין מה לעזאזל השתבש בדרך.
מאת אורי לברון, בהוצאת כתר

עדיין על האופניים
בספרו החדש מציין מרמרי שלושה עשורי רכיבה על אופני כביש. חנוך נוסע בחברותא באוויר הצח של הרי יהודה ובפסגות אירופה. אנו מלווים אותו כשהוא משתקם מתאונה קשה, סוגר חשבונות עם הר ונטו שבצרפת, כובש עוד פסגות וממשיך לכתוב על עולם הרכיבה המתפתח.
מאת חנוך מרמרי, בהוצאת כתר

כתבות נוספות בתרבות ופנאי

0

אומנות בצל קורונה: תערוכות וירטואליות של אמנים...

הגלריה הקהילתית יוניטי- ארט, הממוקמת ביפו, החליטה בשל הקורונה להמשיך ולערוך גם במהלך חודשי אוקטובר – נובמבר 2020 תערוכות וירטואליות...

תרבות ופנאי19 באוקטובר 2020    דקה אחת
0

בעומק פני השטח

בעבודות המוצגות בתערוכה מבקשת האומנית מעין בן יונה להשליט סדר מחדש בעולם העיטורים שבמסגרתו היא עובדת בשנים האחרונות, ולבדוק מה...

תרבות ופנאי16 בספטמבר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה