תרבות ופנאי

ספרים: חדש על המדף

תרבות ופנאי1 ביולי 2020    דקה אחת
0
ספרים: חדש על המדף
צילומים: יח"צ

קרואו
מקנזי, המכונה "פרפר", למדה את סודות האגרוף מאביה, שהיה מתאגרף בקרבות מחתרתיים בעולם התחתון של בוסטון. לאחר שאיבדה באסון טרגי את האב שכה העריצה, חייה התהפכו. היא נזרקה מבית אומנה אחד למשנהו, עד שברחה והתגוררה ברחוב. בסמטאותיה העלובות של בוסטון היא פגשה את טליה ואת סקרלט, חברותיה הטובות. כשטליה נעלמה והמשטרה לא נקפה אצבע כדי לחקור את היעדרותה, מקנזי לא ויתרה – גם כשהמידע שאספה הוביל אותה לפתחו של עולם הפשע המאורגן. בהחלטה פזיזה, היא החליטה לחדור לשורותיה של המאפיה האירית ולברר מה עלה בגורלה של חברתה הטובה. מקנזי לא צפתה לרגע שדווקא לוקלן קרואו, מי שעתיד היה לרשת את כס העולם התחתון האירי, הוא זה שיניח עליה את עיניו וירצה בה.
אשלי זווארלי, בהוצאת U ספרות שנוגעת

במחשבה שנייה
איינסלי ממש מוכנה להתחתן, והיא אפילו מצאה את טבעת האירוסין שהחבר שלה החביא. אלא שאז היא מגלה שבן זוגה פרסם בלוג פרידה ממנה. הרוסה ומושפלת היא פונה לאחותה הגדולה קייט, המתמודדת עם אובדן משלה. קייט תמיד הייתה בטוחה בעצמה, אבל מעמדה ככלה טרייה ואז מיד אלמנה, הוא יותר מדי בשבילה. האחיות מעולם לא היו קרובות, אבל קייט מתחילה להיפתח בפני איינסלי, במיוחד לאחר שנודע לה שבעלה המנוח הסתיר ממנה סוד. הכאבים של השתיים מחברים ביניהן, והן לומדות להשלים עם העבר ולחכות לעתיד.
קריסטן היגינס, בהוצאת כנרת זמורה

כתבות נוספות בתרבות ופנאי

0

ספרים: חדש על המדף

לנצח רומן אקטואלי. ראש הממשלה מטיל על ראש המוסד להביא מידע על טיבו של הכור האטומי באירן. המוסד מפעיל סוכנים...

תרבות ופנאי31 ביולי 2020    דקה אחת
0

ציפור/וריאציות

בתערוכה הקבוצתית "ציפור/וריאציות" מציגים 26 אמנים מכמה דורות, שמוטיב הציפורים נוכח ביצירתם. ציפורים קושרות בין עולמות של מטה ומעלה, מופיעות...

תרבות ופנאי31 ביולי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה